Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności.

  Artykuły

  Skorzystaj z bazy wiedzy
  rachunkowej SIGMAPARTNER

  Dlaczego właściciel firmy nie może pracować?

  biuro rachunkowe cennik właściciel firmy garnitur zegarek

  Zadzwonił telefon…

  Po krótkiej rozmowie z potencjalnym klientem oczy miałem szeroko otwarte i byłem skonfundowany. Pan, który do mnie zadzwonił powiedział, że zwrócił się z prośbą o ofertę do rożnych biur rachunkowych, ale wszystkie oferują, jak mówił, dokładnie tę samą usługę tylko w innych cenach. Pomyśleliśmy, że coś jest nie tak skoro nie widzi różnic. Nie omieszkaliśmy wykorzystać nadarzającej się sytuacji i szybko określiliśmy swoją pozycję na rynku informując Klienta że:

  biuro rachunkowe cennik właściciel firmy garnitur zegarekSigmaPARTNER i angielski TaxPack Ltd to biura, które realizują wizję księgowości wspierającej działania przedsiębiorstw. Stworzymy Centrum Biznesu – zrzeszamy sprawdzonych wykonawców, którzy świadczą usługi dla firm na preferencyjnych warunkach.

  Rozwijać swój biznes można bowiem całkowicie samodzielnie, lub też przy pomocy doświadczonych ekspertów. A dzięki odpowiedniej wiedzy, można jeszcze bardziej zoptymalizować swoje możliwości, dążąc w ten sposób do upragnionego celu.

   

  Kiedyś na jednym ze szkoleń padło kilka zdań, z których wagi mało kto zdaje sobie sprawę. Czy zgodzisz się z nimi?:

  • Jako właściciel firmy – nie możesz pracować…
  • Nie możesz mieć na głowie stresujących projektów. To obowiązek kierownika projektu, nie właściciela.
  • Nie możesz odpisywać na mejle i odbierać telefonów. To obowiązek obsługi klienta, nie właściciela.
  • Nie możesz się zajmować sprzedażą. To obowiązek sprzedawcy, nie właściciela.
  • Nie możesz robić serwisu. To obowiązek technika serwisanta, nie właściciela.
  • Takich „nie możesz jako właściciel firmy” jest więcej!

  Więc co właściwie właściciel firmy może robić?

  Przestać pracować i ZACZĄĆ ROZWIJAĆ FIRMĘ.
  Zająć się zarządzaniem, organizacją, sprawami strategicznymi.
  …Tylko wtedy może podwoić firmę.

  Piotr Michalak, Coach i trener… bo o nim mowa, powiedział jeszcze coś takiego: Takie życie właściciela nie jest zbyt stresujące, jest właściwie przyjemne, bo rzeczy najgorsze – oddelegowujesz. Czy czynisz w ten sposób komuś krzywdę? Nie! Bo są ludzie, którzy kochają prowadzić projekty, odpisywać na maile, spotykać się z klientami… Jako ludzie, uzupełniamy się – i to jest piękne.

  Jako biuro inne niż wszystkie taką właśnie przyszłość biznesową widzimy dla naszych Klientów i to jest jeden z naszych celów. Księgowość według nas powinna służyć i pomagać w rozwoju firmy a nie zajmować się tylko wklepywaniem faktur.

  Mieliśmy do rozwikłania pewien konflikt, z którym boryka się na co dzień prawie każdy mały i średni przedsiębiorca. Otóż chce On więcej zarabiać i żeby ktoś go wyręczył z niektórych prac, ponieważ ma mało czasu i problem ze znalezieniem odpowiedniego pracownika tudzież pracowników.

  Ten konflikt jednak został rozwiązany, a pomysły okazały się proste, więc od razu przeszliśmy do działania i zaczęliśmy je wdrażać w ofertę.

  WAŻNE: Czy zmieniło się teraz Twoje podejście do oferty naszych biur rachunkowych?

  Jeśli jesteś zaciekawiony, jakie rozwiązania będziemy wdrażać dla przedsiębiorców, którzy chcą więcej zarabiać, chcą jednocześnie mieć więcej czasu dla bliskich i na rozwój firmy, to zapraszam do zapoznania się z poniższym nagraniem.

  SKORZYSTAJ: Godzinna konsultacja tzw. concierge biznesowy wiąże się z opłatą 250 zł netto, ale w związku z budowaną „ofertą nie do odrzucenia” mamy promocję. Jeśli chcesz skorzystać z darmowej 20-to minutowej konsultacji, to kliknij w ten link, wypełnij krótką ankietę i umów spotkanie.

  Chcesz wiedzieć więcej na temat poruszony w artykule?

  Napisz do nas! Eksperci z biura rachunkowego SigmaPARTNER odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią Ci cennik usług.

  Inne artykuły

  JPK-VAT Nie ma żartów

  Zgodnie z ordynacja podatkową z dniem 01 stycznia 2018 r powstał obowiązek składania plików JPK-VAT. Prosimy o starania z Państwa strony pod względem terminowości dosyłania dokumentów i płatności. Szanowni Państwo, NIE MA ŻARTÓW! Byśmy zdążyli Klientów obsłużyć w terminie musi być wzajemna współpraca. Prosimy wiec naszych Klientów o terminowe przekazywanie dokumentacji. Prosimy wysyłać przynajmniej podstawowy […]

  Czytaj więcej

  Księgowy, który gwarantuje podwójne zyski cz. II

  miesięczne rozliczenie działalności gospodarczej

  Ponoć Przedsiębiorca to ten, który nigdy nie choruje i nigdy nie śpi… Mało tego, ma za mało czasu na priorytety, a nawałnica pracy powoduje, że efektów brak… Jego problemem są za małe zarobki… I dochód nie taki… Czy w Twojej głowie nie pojawia się pytanie: Czy moje biuro księgowe jest rzetelne skoro wciąż jest tyle […]

  Czytaj więcej

  Krótki film z premiery naszego oprogramowania.

  TAXELIT – Poniżej krótki film z premiery i zarazem to pierwsza publiczna prezentacja naszego oprogramowania, które odbyło się w Białymstoku. Dlaczego inwestorzy uznali nasze oprogramowanie za spektakularne?… ponieważ to jedyne takie oprogramowanie oparte o blockchain i posiadające WLASNĄ KRYPTOWALUTĘ. Na Facebooku i w subskrypcjach informowaliśmy o premierze naszego oprogramowania TAXELIT i naszej kryptowaluty, która debiutuje […]

  Czytaj więcej

  Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

  Gdzie wysłać Ebooka?

  Zadzwoń do nas +48 500 300 788

  Masz Jakiekolwiek pytania?

  Napisz do nas