Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności.

  Artykuły

  Skorzystaj z bazy wiedzy
  rachunkowej SIGMAPARTNER

  List do Klientów Sigmapartner

  Wspieramy naszych klienytów

  Wspieramy naszych Klientów i umacniamy ich pozycję na rynku. 

  Z myślą o naszych Klientach oraz w skutek Nowego Ładu poszerzamy swoje usługi doradztwa podatkowego i wsparcie prawne dla naszych Klientów. W skład naszego personelu w tym również w skład Zarządu wejdzie Kancelaria Doradztwa Podatkowego. Ten krok w kierunku wzmocnienia wsparcia i rozwoju usług zostanie osiągnięty poprzez sprzedaż części udziałów Sigmy.

  To wielki krok Sigmy bo część udziałów przejmuje kancelaria.

  Nie może Cię zabraknąć z nami podczas tych chwil drogi Kliencie, ponieważ jesteś częścią sukcesu naszej firmy. To z myślą o Tobie wprowadzamy te oraz inne zmiany.

  Zmiany są w Sigmie, u Ciebie spokój – nic się nie zmienia: pozostaje ta sama księgowa która do tej pory Cię obsługiwała, obowiązuje ta sama umowa, pozostają te same koszty księgowe.  więc co się zmienia? Zmienią się standardy na lepsze i dojdzie wsparcie doradcy.  Mam nadzieję że wszyscy staniemy na wysokości zadania. 

  WAŻNE: Chcemy byś dowiedział się więcej na temat cesji umów i dalszej obsługi bezpośrednio ode mnie, dlatego asystentka umówi nas na krótkie ( 5-10 minut) spotkanie online. Spodziewaj się w najbliższych dniach kontaktu z Jej strony.

  Nie jest już tajemnicą że Nowy Ład (raczej wał) jest szczególnie dotkliwy dla przedsiębiorców i dla zatrudnionych zarabiających powyżej 8 tyś zł. To kolejna dystrybucja majątku poprzez wprowadzone różnego rodzaju kar w postaci większych podatków dla tych przedsiębiorczych z pomysłami i tych którzy podnoszą swoje kwalifikacje i którym chce się pracować więcej. W ostatnich latach nagradzani są jednak mniej zarabiający poprzez różnego rodzaju socjalne dopłaty. Wychodzi czasem na to, że nie opłaca się pracować wiecej i podnosić kwalifikacje…” by żyło się lepiej”  🙁 … ale ok nie będziemy wchodzić w politykę.

  Konkluzja jest jedna- lepiej nie będzie!

  Długo zastanawiałem się co zrobić by wesprzeć na przyszłość naszych Klientów w obecnej sytuacji a jednocześnie zespół księgowych, który jest bardzo obciążony dużą ilością pracy wynikłą między innymi przez ciągłe szkolenia konieczne  w związku z ciągle zmieniającymi się przepisami dot podatków, które to kręcą bat na klasę średnią i przedsiębiorców.

  Rozwiązanie jakie znalazłem jest bardzo proste – wymyśliłem że sprzedam część udziałów Sigmy do kancelarii która odda w zamian naszym Klientom wyższy standard usług a w tym doradztwa podatkowego (być może wielu z Was, drodzy Klienci, z udziałem profesjonalisty zoptymalizujecie swoje podatki) a jednocześnie my powiększymy zespół wzbogacając go o wzajemne doświadczenia a jednocześnie odciążymy trochę dziewczyny. I tak oto upieczemy dwie pieczenie na jednym ruszcie: Klient obsługę będzie miał na wyższym od obecnego poziomie a Sigma uwolni w końcu swoje moce.

  Zapomniałbym o jeszcze jednym plusie –  ja będę mógł bardziej zająć się swoim dzieckiem- TAXELIT.com , gdyż od stycznia z naszym zespołem technologicznym ICEO zaczynamy prace developerskie nad MVP tego startupu z początkowym budżetem 2,6 mln zł. (TAXELIT wyceniam obecnie na 3 mln USD). Tu nadmieniam, że wszyscy którzy kupili tokeny TXN otrzymają równowartość ich w akcjach lub tokenach TXN1 gdyż w planach oczywiście jest rozwój projektu i wejście TAXELIT na New Conect lub tokenizacja spółki i listing na giełdzie typu Zonda (do niedawna BitBay). Jedno nie wyklucza drugiego więc korzyści mogą być podwójne !

  Oświadczam: Wszyscy Klienci i pracownicy, którzy wytrzymają z nami 🙂 do czasu sprzedaży akcji TAXELIT na New Connect otrzymalją w prezencie wymierne korzyści. 

  Podtrzymuję nadal nasze hasło: Twój sukces – to nasz biznes!  zresztą widzicie je od lat w każdym mailu od nas.

   

  ps. Te pare słów listu skierowałem do naszych ukochanych Klientów, którzy korzystającą z wsparcia i wiedzy naszych księgowych, …ale  jeśli nie jesteś naszym Klientem a przeczytałeś ten list, to nic nie szkodzi – zapraszamy do współpracy 🙂 

  Paweł Kurnik – Prezes Zarządu

   

  Chcesz wiedzieć więcej na temat poruszony w artykule?

  Napisz do nas! Eksperci z biura rachunkowego SigmaPARTNER odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią Ci cennik usług.

  Inne artykuły

  Czym jest ekosystem e-marketingowy? Sześć kroków do zwiększenia efektów

  ( Oferta dla naszych Klientów – 20-minutowa merytoryczna/ekspercka konsultacja dot. marketingu Twojego biznesu poprowadzona przez firmę Scorise. Przeczytaj poniższe case study i umówić się na konsultację, napisz do nas na e-mail ) Stwórz ekosystem e-marketingowy – Pobierz prezentację U wielu osób na rynku występuje przekonanie, że kiedy zrobimy jedną rzecz, wykorzystamy jakiś „cudowny sposób”, to już będziemy […]

  Czytaj więcej

  Formy i zasady dostarczania dokumentów do ksiegowej.

  Dostarczanie dokumentów jest możliwe w różnych formach. Dla zapewnienia największego komfortu, naszym klientom proponujemy rozwiązania on-line. W przypadku korzystania z usług virtualnej sekretarki, dostarczeniem dokumentów zajmuje się asystentka bez angażowania Klienta. – Zobacz Oferta Asystentki W swojej ofercie posiadamy również dostęp do work-flow, który swoją funkcjonalnością pozwala przedsiębiorcom zaoszczędzić czas, a rozliczającym księgi daje większe […]

  Czytaj więcej

  Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

  Gdzie wysłać Ebooka?

  Zadzwoń do nas +48 500 300 788

  Masz Jakiekolwiek pytania?

  Napisz do nas