Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności.

Artykuły

Skorzystaj z bazy wiedzy
rachunkowej SIGMAPARTNER

Mamy się czym pochwalić.

 

List od Prezesa Zarządu SigmaPATNER Sp z o. o. do Klientów.

Szanowni Państwo

Ten list, to list w pewnym sensie osobisty bo chcę opowiedzieć, a nawet pochwalić się tym co zrobiliśmy dla Klientów w okresie ostatnich dwóch lat. 

Oczywiście że w ostatecznym rozrachunki ma skorzystać na zmianach Sigma, ale to Ty drogi Kliencie decydujesz czy bedę mógł dalej rozwijać firmę i czy będę miał na zapłacenie swoich prywatnych rachunków. W ostateczności mamy świadomość że to my jesteśmy w Twoich rękach.

Mamy się czym pochwalić:

 • Napisaliśmy i opublikowali w ostatnich dwóch latach 78 artykułów na naszym blogu
 • zafakturowaliśmy na naszych stanowiskach ponad 120 000 faktur naszych Klientów
 • Odpowiedzieliśmy w ciągu dwóch lat na ponad 42 000 e-maili
 • Daliśmy 229 odpłatnych konsultacji dla firm i osób nie będących naszymi Klientami.
 • Nagraliśmy  77 filmów na YouTube o tematyce szkoleniowej i informacyjnej.
 • Odbyło sie 8 prezentacji Online
 • Powstała Oferta NIe Do Odrzucenia dla klientów czyli oferta tak dobra że nie sposób z niej zrezygnować i nie kupić. Tak dobra iż wydaje się że nie może być prawdziwa… a jednak!
 • Jako Prezes oraz CEO projektu TAXCOIN dałem dwa wywiady publiczne.
 • SigmaPARTNER Sp. z o. o.  i  akcelerator International Accelerator Of Telemedicine Technologies Spółka z o. o  powołały w dniu 27.10.2019 r konsorcjum.
 • Stworzyliśmy jako pierwsze tego typu oprogramowanie w UE do rozliczanie kryptowalut o nazwie TAXCOIN jest to pierwszy moduł większego oprogramowania dla biur rachunkowych TAXELIT
 • Stworzyliśmy własna krypto walutę TXN– możesz ją kupić w przedsprzedaży czyli jeszcze przed publiczna emisją –  TO OKAZJA! ( w tym roku wejdziemy na giełdę BitBay)
 • Niebawem Klienci otrzymają moduł do darmowego wystawiania faktur… również w kryptowalutach jako wsparcie dla rynku e-commerce.
 • Odbyły się  prezentacje na publicznych eventach o tematyce krypto – poruszaliśmy temat projektu oprogramowań dla biur rachunkowych, prezentacja na Cryptostoku a druga na Bitcoin Tej.
 • Powstała w połowie 2018 roku platforma e-lerningowa dla naszych Klientów INTELLIGENCE
 • Zorganizowaliśmy Krąg wymiany ofert czyli Krąg wzajemnego wsparcia wśród Klientów SigmaPARTNER.
 • Zwiększyliśmy możliwości operacyjne Sigmy poprzez procedury. Nic by się nie wydarzyło w tej dziedzinie gdyby nie wspaniali pracownicy naszej firmy…. Powiem tajemniczo: mam nadzieję że już nas nic nie zaskoczy.
 • Oferta usług asystentki online wspierających rozwój firm naszych Klientów.  To oferta dla wielu zabieganych przedsiębiorców którzy uważają że nie stać ich na wsparcie i musza wszystko sami.
 • Oferta Sigmy dla jest wzbogacona o usługi partnerów w tym m. inn. Doradztwa podatkowego i w zakresie funduszy UE, usługi IT, marketingowe, windykacji, usługa wsparcie coacha w zakresie rozwoju firmy i optymalizacji poprzez usuwanie tzw wąskich gardeł które istnieją w każdej firmie.

Parę słów na zakończenie.

Jeśli jesteś naszym Klientem to wypełnij: ANKIETĘ ZADOWOLENIA (lub NIEZADOWOLENIA) KLIENTA SIGMAPARTNER.

Szanowni Państwo, drogi Kliencie.

No wiec  pochwaliliśmy się i co z tego ?  no nic… pracujemy na najwyższą ocenę. Czasem nam coś nie wychodzi i z pochylona głową mogę powiedzieć że były momenty że daliśmy ciała… błąd ludzki, czynnik ludzki czy jak tam zwał… Nic się nie zdarza tylko wówczas jeśli ktoś nic nie robi.

Mam najwspanialszy zespół o jakim mogłem tylko pomarzyć jako przedsiębiorca. Księgowe są genialne, pracowite i uprzejme choć Klienci mogą nie wiedzieć że uśmiechając się jednocześnie dają z siebie naprawdę dużo a czasem na granicy wytrzymałości… takie właśnie są! Tworzymy zgrany zespół i wspieramy się wzajemnie pracując dla każdego Klienta nie indywidualnie a zespołowo. To jest nasza dodatkowa siła choć to tak naprawdę to standard w obsłudze Klienta.

Jesteśmy innowacyjni i powoli zmieniamy się w biuro rachunkowe z własnym niezależnym oprogramowaniem opartym o blockchain i własną kryptowalutą po to by dać przedsiębiorcom łatwość i szybkość swobodnych działań na płaszczyźnie księgowej w dziedzinie e-commerce tak w PL, DEU, UK  i innych krajach UE. Po to by mogli na tych zmianach korzystać razem z nami.

 

 

Pozdrawiam wszystkich 

Paweł Kurnik

Prezes Zarządu SigmaPARTNER Sp z o. o.

Chcesz wiedzieć więcej na temat poruszony w artykule?

Napisz do nas! Eksperci z biura rachunkowego SigmaPARTNER odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią Ci cennik usług.

Inne artykuły

Jakie wysokie będą składki ZUS w 2020 roku?

Przedstawiona analiza przez Ministerstwo Finansów prognozuje wzrost składki ZUS w 2020 roku dla przedsiębiorców o niemal 10%. Wyższe składki zapłacą także osoby rozpoczynające działalność gospodarczą i korzystające z preferencji w płaceniu ZUS. Składka na ubezpieczenia społeczne jest ustalana w odniesieniu do prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia oraz minimalnego wynagrodzenia za pracę. Podstawa wymiaru składek określona jest jako […]

Czytaj więcej

Nadchodzące zmiany w 2020 roku. Informacje dla przedsiębiorców.

Zmiany w podatkach 2020: mniejszy ZUS dla firm to nie jedyna zmiana. W 2020 roku wejdą w życie kolejne m.in. nowy próg podatkowych w wysokości 17 procent czy indywidualny rachunek podatkowy. Jakie konkretnie zmiany wejdą w życie? Na co muszą przygotować się przedsiębiorcy?  Przeczytasz w poniższym artykule: Obowiązkowy NIP na paragonie Od 1 stycznia 2020 […]

Czytaj więcej

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

Zadzwoń do nas +48 500 300 788

Masz Jakiekolwiek pytania?

Napisz do nas