Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności.

  Artykuły

  Skorzystaj z bazy wiedzy
  rachunkowej SIGMAPARTNER

  Mamy się czym pochwalić.

   

  List od Prezesa Zarządu SigmaPATNER Sp z o. o. do Klientów.

  Szanowni Państwo

  Ten list, to list w pewnym sensie osobisty bo chcę opowiedzieć, a nawet pochwalić się tym co zrobiliśmy dla Klientów w okresie ostatnich dwóch lat. 

  Oczywiście że w ostatecznym rozrachunki ma skorzystać na zmianach Sigma, ale to Ty drogi Kliencie decydujesz czy bedę mógł dalej rozwijać firmę i czy będę miał na zapłacenie swoich prywatnych rachunków. W ostateczności mamy świadomość że to my jesteśmy w Twoich rękach.

  Mamy się czym pochwalić:

  • Napisaliśmy i opublikowali w ostatnich dwóch latach 78 artykułów na naszym blogu
  • zafakturowaliśmy na naszych stanowiskach ponad 120 000 faktur naszych Klientów
  • Odpowiedzieliśmy w ciągu dwóch lat na ponad 42 000 e-maili
  • Daliśmy 229 odpłatnych konsultacji dla firm i osób nie będących naszymi Klientami.
  • Nagraliśmy  77 filmów na YouTube o tematyce szkoleniowej i informacyjnej.
  • Odbyło sie 8 prezentacji Online
  • Powstała Oferta NIe Do Odrzucenia dla klientów czyli oferta tak dobra że nie sposób z niej zrezygnować i nie kupić. Tak dobra iż wydaje się że nie może być prawdziwa… a jednak!
  • Jako Prezes oraz CEO projektu TAXCOIN dałem dwa wywiady publiczne.
  • SigmaPARTNER Sp. z o. o.  i  akcelerator International Accelerator Of Telemedicine Technologies Spółka z o. o  powołały w dniu 27.10.2019 r konsorcjum.
  • Stworzyliśmy jako pierwsze tego typu oprogramowanie w UE do rozliczanie kryptowalut o nazwie TAXCOIN jest to pierwszy moduł większego oprogramowania dla biur rachunkowych TAXELIT
  • Stworzyliśmy własna krypto walutę TXN– możesz ją kupić w przedsprzedaży czyli jeszcze przed publiczna emisją –  TO OKAZJA! ( w tym roku wejdziemy na giełdę BitBay)
  • Niebawem Klienci otrzymają moduł do darmowego wystawiania faktur… również w kryptowalutach jako wsparcie dla rynku e-commerce.
  • Odbyły się  prezentacje na publicznych eventach o tematyce krypto – poruszaliśmy temat projektu oprogramowań dla biur rachunkowych, prezentacja na Cryptostoku a druga na Bitcoin Tej.
  • Powstała w połowie 2018 roku platforma e-lerningowa dla naszych Klientów INTELLIGENCE
  • Zorganizowaliśmy Krąg wymiany ofert czyli Krąg wzajemnego wsparcia wśród Klientów SigmaPARTNER.
  • Zwiększyliśmy możliwości operacyjne Sigmy poprzez procedury. Nic by się nie wydarzyło w tej dziedzinie gdyby nie wspaniali pracownicy naszej firmy…. Powiem tajemniczo: mam nadzieję że już nas nic nie zaskoczy.
  • Oferta usług asystentki online wspierających rozwój firm naszych Klientów.  To oferta dla wielu zabieganych przedsiębiorców którzy uważają że nie stać ich na wsparcie i musza wszystko sami.
  • Oferta Sigmy dla jest wzbogacona o usługi partnerów w tym m. inn. Doradztwa podatkowego i w zakresie funduszy UE, usługi IT, marketingowe, windykacji, usługa wsparcie coacha w zakresie rozwoju firmy i optymalizacji poprzez usuwanie tzw wąskich gardeł które istnieją w każdej firmie.

  Parę słów na zakończenie.

  Jeśli jesteś naszym Klientem to wypełnij: ANKIETĘ ZADOWOLENIA (lub NIEZADOWOLENIA) KLIENTA SIGMAPARTNER.

  Szanowni Państwo, drogi Kliencie.

  No wiec  pochwaliliśmy się i co z tego ?  no nic… pracujemy na najwyższą ocenę. Czasem nam coś nie wychodzi i z pochylona głową mogę powiedzieć że były momenty że daliśmy ciała… błąd ludzki, czynnik ludzki czy jak tam zwał… Nic się nie zdarza tylko wówczas jeśli ktoś nic nie robi.

  Mam najwspanialszy zespół o jakim mogłem tylko pomarzyć jako przedsiębiorca. Księgowe są genialne, pracowite i uprzejme choć Klienci mogą nie wiedzieć że uśmiechając się jednocześnie dają z siebie naprawdę dużo a czasem na granicy wytrzymałości… takie właśnie są! Tworzymy zgrany zespół i wspieramy się wzajemnie pracując dla każdego Klienta nie indywidualnie a zespołowo. To jest nasza dodatkowa siła choć to tak naprawdę to standard w obsłudze Klienta.

  Jesteśmy innowacyjni i powoli zmieniamy się w biuro rachunkowe z własnym niezależnym oprogramowaniem opartym o blockchain i własną kryptowalutą po to by dać przedsiębiorcom łatwość i szybkość swobodnych działań na płaszczyźnie księgowej w dziedzinie e-commerce tak w PL, DEU, UK  i innych krajach UE. Po to by mogli na tych zmianach korzystać razem z nami.

   

   

  Pozdrawiam wszystkich 

  Paweł Kurnik

  Prezes Zarządu SigmaPARTNER Sp z o. o.

  Chcesz wiedzieć więcej na temat poruszony w artykule?

  Napisz do nas! Eksperci z biura rachunkowego SigmaPARTNER odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią Ci cennik usług.

  Inne artykuły

  Spółka z o. o. czy jednoosobowa działalność gospodarcza? – 6 czynników, które należy wziąć pod uwagę

  Myślisz o założeniu firmy, a może o jej przekształceniu? Dowiedz się zatem, która forma prowadzenia działalności jest dla Ciebie lepsza. Aby ułatwić Ci decyzję, zestawiamy ze sobą najpopularniejsze z nich: sp. z o. o. oraz jednoosobową działalność gospodarczą. Kapitał zakładowy Wymagany jest jedynie przy zakładaniu sp. z o. o. Minimalna kwota wynosi 5000 zł. Jednakże […]

  Czytaj więcej

  Co musisz wiedzieć o tokenach ?

  Powstanie blockchain i potem Ethereum doprowadziło do powstania nowej sfery w świecie technologii, ale też finansów. W tym drugim kontekście chodzi nam w szczególności o idee Initial Coin Offering (ICO), która wprowadziła system finansowania projektów w zupełnie inny, nowy etap. Tak jak wspominaliśmy w tekście o Ethereum, platforma ta zaoferowała startupowcom zupełnie nowe narzędzia w […]

  Czytaj więcej

  Podwójna irlandzka z holenderską kanapką – nie to co myślisz

  holenderska kanapka doradca podatkowy poznań

  Choć hasło „podwójna irlandzka z holenderską kanapką” brzmi jak zamówienie składane w restauracji, w rzeczywistości odnosi się do legalnej, choć negatywnie postrzeganej strategii optymalizacji podatków stosowanej przez wielkie międzynarodowe korporacje. Jedną z firm korzystających z takiego rozwiązania jest koncern Google, którego wykorzystanie strategii unikania podatków zwróciło uwagę polityków i organów podatkowych zarówno w Europie, jak […]

  Czytaj więcej

  Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

  Gdzie wysłać Ebooka?

  Zadzwoń do nas +48 500 300 788

  Masz Jakiekolwiek pytania?

  Napisz do nas