Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności.

  Artykuły

  Skorzystaj z bazy wiedzy
  rachunkowej SIGMAPARTNER

  Oferta pozyskiwania środków krajowych i unijnych dla firm oraz dla powstających startupów.

  Zwiększ konkurencyjność firmy, wprowadź innowacyjny produkt,  zrealizuj swój startup poprzez pozyskane środki.

  Możemy pomóc w pozyskiwaniu bezzwrotnego dofinansowania dla przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych na otwarcie działalności gospodarczej.

  Grono doświadczonych specjalistów, doradców prawnych oraz ekonomistów dzięki wieloletniej pracy w pozyskiwaniu środków unijnych oraz krajowych, zdobyli niezbędną do pracy wiedzę oraz zaufanie swoich klientów.

  Nasz partner pomaga również w uzyskaniu dofinansowania dla firm, organizacji pozarządowych, osób fizycznych na otwarcie działalności. Sporządzimy perfekcyjne studium wykonalności dla przedsiębiorców starających się o dofinansowanie przy pomocy instrumentów zwrotnych.

  Współpracujemy z licznymi podmiotami, zapewniającymi nam dodatkowy support oraz zasoby niezbędne do zrealizowania nawet najbardziej wymagających zadań. Jako specjaliści w kwestiach prawnych realizujemy dla swoich Klientów również profesjonalne porady prawne.

  Przeanalizujemy potrzeby naszych klientów i elastycznie dopasowujemy nasze działania do zaprezentowanych nam projektów. Posiadamy bieżące informacje na temat aktualnych źródeł finansowania dzięki osobom stale monitorującym nabory wniosków.

  Uczciwość, profesjonalizm oraz rzetelna obsługa są głównymi celami naszej działalności na rynku firm konsultingowych.

   

  UZYSKAJ DOFINANSOWANIE DO DZIAŁALNOŚCI

  Zwiększ konkurencyjność swojej firmy

  Dzięki środkom pozyskanym z funduszy europejskich w krótkim czasie będziesz w stanie wyprzedzić konkurencję w zakresie świadczonych przez siebie usług.

  Wprowadź innowacyjny produkt

  Dzięki dotacjom oraz bonom na innowacje technologiczne, będziesz w stanie rozwinąć swój innowacyjny biznes.

  Rozwijaj się – zwiększ zatrudnienie

  Dotacje krajowe oraz fundusze unijne zapewniają dopłaty do utworzenia nowych miejsc pracy. Dzięki dotacjom będziesz w stanie doposażyć stanowisko pracy oraz uzyskać subsydiowanie zatrudnienia dzięki środkom finansowym na bieżące koszty.

  Masz pomysł ?– uzyskajmy na niego środki

  Zajmujemy się wspieraniem doradczym nowo powstających firm/startupów. Sporządzamy biznesplany oraz studia wykonalności pod projekty inwestycyjne oraz sporządzamy wnioski do funduszy venture capital. Udzielamy również wsparcia doradczego w zakresie crowdfundingu i pomagamy nowo powstającym firmom uzyskać środki na start.

  Chcesz założyć fundacje lub stowarzyszenie ?

  Nasi partnerzy posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu organizacji pozarządowych. Dzięki nam dowiesz się z jakimi problemami borykają się początkujące organizacje pozarządowe oraz jakich błędów unikać na etapie rejestracji nowej organizacji w KRS. Zapewniamy:

  • Sporządzenie statutu organizacji
  • Wypełnienie załączników przy rejestracji organizacji
  • Pomoc doradczą dotyczącą obsługi księgowej organizacji pozarządowej
  • Pomoc doradczą dotyczącą poszukiwania źródeł finansowania dla NGO
  • Zapewnienie odpłatnego biura do przechowywania dokumentów organizacji oraz adresu rejestrowego.
  • Pomoc doradczą dotyczącą organizacji działań fundraisingowych.  Pomoc przy pozyskiwaniu środków z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz PEFRON.

  Doświadczenie

  Nasz partner sporządził wnioski dla wielu organizacji pozarządowych oraz firm. Pracownicy posiadają 12 letnie doświadczenie w branży. Współpracujemy z osobami posiadającymi doświadczenie w pracy w Instytucjach Organizujących Konkursy. Gwarantujemy pozytywną weryfikację wymogów formalnych wniosku. Wielokrotnie nasi partnerzy wspierali doradczo uczelnie oraz Jednostki Samorządu Terytorialnego. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych usług, dlatego możemy zaoferować Państwu ofertę polegającą na kompleksowej pomocy doradczej. W przypadku negatywnie rozpatrzonej weryfikacji wymogów formalnych zapewniamy zwrot wpłaconych środków.

  Twój sukces to nasz biznes!

  Chcesz wiedzieć więcej na temat poruszony w artykule?

  Napisz do nas! Eksperci z biura rachunkowego SigmaPARTNER odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią Ci cennik usług.

  Inne artykuły

  Mamy się czym pochwalić.

    List od Prezesa Zarządu SigmaPATNER Sp z o. o. do Klientów. Szanowni Państwo Ten list, to list w pewnym sensie osobisty bo chcę opowiedzieć, a nawet pochwalić się tym co zrobiliśmy dla Klientów w okresie ostatnich dwóch lat.  Oczywiście że w ostatecznym rozrachunki ma skorzystać na zmianach Sigma, ale to Ty drogi Kliencie decydujesz czy […]

  Czytaj więcej

  Spółka cywilna od podstaw – cechy spółki cywilnej

  Z prawnego punktu widzenia spół­ka cywilna nie jest podmiotem pra­wa – nie ma więc zdolności prawnej ani zdolności do czynności prawnych, ale zwykłą umową, a przepisy dotyczące spółki cywilnej znajdziemy w Kodeksie cywilnym. Spółka cywilna powstaje z chwilą zawarcia jej umowy przez wspólników (Nie więcej niż 2-3 wspólników), a wszystkie ustalenia zaczynają obowiązywać z chwilą podpisania […]

  Czytaj więcej

  Zamiany w ustawach podatkowych – propozycje

  Zamiany w ustawach podatkowych

  Nowe propozycje zmian w ustawach podatkowych Ministerstwo Finansów spodziewa się dodatkowych 27,5 mld zł w  10 lat. Głównym celem proponowanych zmian do ustawy o CIT i PIT jest uszczelnienie systemu podatkowego. Jest nim również reakcja na konkretne przykłady agresywnej optymalizacji podatkowej. Cele resortu MF Resort chciałby, aby zmiany ustawy o podatku dochodowym zarówno od osób fizycznych, […]

  Czytaj więcej

  Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

  Gdzie wysłać Ebooka?

  Zadzwoń do nas +48 500 300 788

  Masz Jakiekolwiek pytania?

  Napisz do nas