Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności.

  Artykuły

  Skorzystaj z bazy wiedzy
  rachunkowej SIGMAPARTNER

  Powołaliśmy konsorcjum. Ustalono zasady wzajemnej współpracy.

  Bardzo się cieszymy i pragniemy poinformować,  że SigmaPARTNER Sp. z o. o.  i  akcelerator International Accelerator Of Telemedicine Technologies Spółka z o. o  powołały w dniu 27.10.2019 r konsorcjum.

  Dla naszego oprogramowania TAXELIT i tokenu TXN są to nowe przestrzenie do rozwoju i nowe możliwości, dzięki którym poszerzają się perspektywy dalszych działań. Należy tu wspomnieć, iż dla konsorcjum również pracują prócz informatyków i programistów także wyspecjalizowane kancelarie prawne i notarialne na czym bezpośrednio mogą skorzystać nasi Klienci.

  Celem konsorcjum jest ustalenie zasad wzajemnej współpracy i strategii pozyskania wsparcia kapitałowego w tym wspólnej emisji tokenu w celu finansowania przedsięwzięcia. Emisja będzie mogła przyjąć nazwę Initial Coin Offering (ICO), Initial Exchange Offering (IEO) lub Security Token Offering (STO).

  Mając na uwadze przyszłą emisję wspólnego tokenu odbyło się w dniu 06.11.2019 r spotkanie robocze w siedzibie Komisji Nadzoru Finansowego ( KNF) w której uczestniczył m inn Adam Mucha i Karol Gurtat – prezesi akceleratora  ( na zdjęciu ).  

  Inwestorzy zainteresowani rozwojem startupów z dziedziny telemedycyny i FINTECH mają finansować projekt konsorcjum poprzez zakup tokenów. Zamiast akcji, uczestnicy emisji otrzymają wyżej wymienione tokeny, czyli jednostki bazujące na kryptografii, materializujące prawa podmiotowe.

  Niektóre cele szczegółowe konsorcjum to:

  • Ustalenie zasad wspólnej realizacji Emisji Tokenów.
  • Ustalenie zasad realizacji działań promocyjnych skierowanych do Uczestników emisji.
  • Ustalenie możliwości sporządzania Wniosków o dofinansowanie Projektu, celem uzyskania Środków Europejskich. 
  • Ustalenie zasad współpracy z Partnerami Instytucjonalnymi ( w tym z KNF).
  • Ustalenie zasad komercjalizacji Projektu.
  • Ustalenie zasad realizacji Świadczeń Wzajemnych.

  Prezes SigmaPARTNER Sp z o. o.

  Paweł Kurnik

  Chcesz wiedzieć więcej na temat poruszony w artykule?

  Napisz do nas! Eksperci z biura rachunkowego SigmaPARTNER odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią Ci cennik usług.

  Inne artykuły

  Krótki film z premiery naszego oprogramowania.

  TAXELIT – Poniżej krótki film z premiery i zarazem to pierwsza publiczna prezentacja naszego oprogramowania, które odbyło się w Białymstoku. Dlaczego inwestorzy uznali nasze oprogramowanie za spektakularne?… ponieważ to jedyne takie oprogramowanie oparte o blockchain i posiadające WLASNĄ KRYPTOWALUTĘ. Na Facebooku i w subskrypcjach informowaliśmy o premierze naszego oprogramowania TAXELIT i naszej kryptowaluty, która debiutuje […]

  Czytaj więcej

  Google AdWords – Rozliczanie usługi reklamowej firmy Google

  Zakładanie spółek w Anglii

  Google, znany przeciętnemu użytkownikowi głównie jako popularna wyszukiwarka internetowa, to również narzędzie pracy dla wielu firm. Ten elektroniczny pośrednik łączy klientów poszukujących danych produktów i usług z przedsiębiorcami, którzy są w stanie je dostarczyć. Google AdWords pozwala wyświetlać linki do strony reklamującego się w nim przedsiębiorcy gdy użytkownik wpisze w wyszukiwarce odpowiednie tak zwane frazy […]

  Czytaj więcej

  Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

  Gdzie wysłać Ebooka?

  Zadzwoń do nas +48 500 300 788

  Masz Jakiekolwiek pytania?

  Napisz do nas