Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności.

  Artykuły

  Skorzystaj z bazy wiedzy
  rachunkowej SIGMAPARTNER

  Przedsiębiorco! TAXELIT rozwiąże twój podstawowy problem.

  Tak naprawdę Program rozwiąże również problemy księgowych.

  Współpraca na płaszczyźnie przedsiębiorca – bank – klient – księgowi będzie zautomatyzowana. TAXELIT zaoszczędzi 30% – 60% czasu pracy.

  Kto lubi logować się po sto razy do różnych serwisów czy na pocztę mail albo skanować, segregować, a następnie przekazywać księgowej wszystkie dokumenty (terminowo ;), mając na uwadze, że po drodze trzeba będzie wykonywać jakieś płatności? … czyli znów logowanie, uwierzytelnianie, wpisywanie itd.  Czy zagubiły Ci się jakieś pojedyncze faktury, a księgowa znów się o coś upomina?

  Prowadząc firmę tak dużo mamy na głowie, że często zapominamy lub zwyczajnie nam się już nic nie chce i w konsekwencji opóźniamy różne sprawy (bo np. nie wiemy co zapłacić jako pierwsze, co dokupić, by podjąć decyzję trzeba znów analizować obecną sytuację firmy) … Jak często ty sam musisz upominać się o zapłatę zaległości?

  TAXELIT rozwiązuje wszystkie te problemy – będzie usługą, dystrybuowaną w formie aplikacji WWW oraz aplikacji mobilnych, dostępnych na platformy Android i iOS.

  Kto śledzi pomysł to wie, że powstał on w 2019 r. jako oprogramowanie księgowe oparte na blockchain. Od tamtego czasu wiele się wydarzyło. Powstał moduł TAXCOIN do liczenia podatków z kryptowalut, a w kwietniu tego roku rozpoczęliśmy warsztaty, które pozwoliły nam skupić się na funkcjonalnościach istotnych dla wszystkich przedsiębiorców szczególnie dla MiŚP. Jeszcze raz przebadaliśmy rynek (parę tysięcy biur rachunkowych). Dziś posiadamy dokumentację MVP projektu TAXELIT, w której zostały określone funkcjonalności, technologie, procesy oraz koszty realizacji.

  Z perspektywy przedsiębiorcy, korzystającego na co dzień z wielu różnych systemów informatycznych i muszącego pamiętać o wszystkich zależnościach i procesach, tego rodzaju narzędzie będzie zdecydowanym ułatwieniem. Już nawet mały przedsiębiorca musi borykać się z koniecznością wykonywania co miesiąc powtarzalnych zadań księgowych, które mogłyby zostać zautomatyzowane.

  I będą!  …, bo system przejmie na siebie część tych procesów. Procesów a zarazem obowiązków, które do tej pory musiały być wykonywane albo przez niego samego albo przez określonych pracowników.

  Niedługo, to znaczy na wiosnę, każdy przedsiębiorca będzie mógł posiadać potężne narzędzie, które go odciąży!

  Za nim wypuścimy oprogramowanie na rynek, wcześniej prawdopodobnie będziemy robić zapisy by pierwsi użytkownicy mogli otrzymać konkretne przywileje. Dodam, że  w dużej mierze oprogramowanie ma być rozdane za darmo!

  Dziś sprzedajemy pakiet 10% udziałów za 2,42 ml PLN realizując tym samym II etap private sale. Zależy nam by zyskać mocne wsparcie prywatnego inwestora a zarazem jego doświadczenie oraz korzyści płynące z zaangażowania funduszy Venture Capital.

  Na wiosnę wyjście na rynek (na początek PL i testy MVP) następnie komercyjna sprzedaż oprogramowania – zrealizujemy tym samym nadzieje oczekujących na wyniki sprzedażowe funduszy Venture Capital.  Na uwadze mamy planowaną drugą runda finansowania projektu na przełomie marzec/kwiecień 2022 r.

  Chcesz wiedzieć więcej na temat poruszony w artykule?

  Napisz do nas! Eksperci z biura rachunkowego SigmaPARTNER odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią Ci cennik usług.

  Inne artykuły

  samozatrudnienie VS Etat

  biuro księgowe poznań samozatrudnienie a etat korzyści

  Trawa zawsze wydaje się bardziej zielona na drugiej stronie brzegu -tak mówi stare przysłowie. W dzisiejszych czasach wiele osób zastanawia się, jaka forma zatrudnienia będzie dla nich najkorzystniejsza. Oczywiście podczas prowadzenia działalności gospodarczej nie ma prostych i szybkich odpowiedzi. Nasze biuro księgowe z siedzibą w Luboniu (Poznań) pomoże Państwu poznać korzyści obydwu tych rozwiązań.

  Czytaj więcej

  RETURNY i REFUNDY na AMAZON cz III

  Czy tzw. RETURNY i REFUNDY na AMAZON  mogą być trudne dla księgowego? Z poprzednich artykułów dowiedzieliśmy się co to są INBOUNDY, FC_TRANSFER i SALE. Z tego artykułu dowiemy się co to są zwroty, czyli tak zwane RETURNY i REFUNDY. By wytłumaczyć co to są ZWROTY i REFUNDACJE Amazona dla przykładu będziemy mieć do czynienia z kilkoma […]

  Czytaj więcej

  Bitcoin (BTC) robi od pewnego czasu oszałamiającą karierę !

  Bitcoin (BTC) robi od pewnego czasu oszałamiającą karierę. Internauci szukają o nim informacji nierzadko częściej, niż newsów związanych z niektórymi celebrytami. Słyszy się o nim w rozmowach w komunikacji publicznej czy w pubach. Śpiewał o nim topowy raper Eminem, żartowali na jego temat bohaterowie serialu kryminalnego „CSI”, swoje płyty sprzedawali za BTC muzycy zespołu Mastodon […]

  Czytaj więcej

  Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

  Gdzie wysłać Ebooka?

  Zadzwoń do nas +48 500 300 788

  Masz Jakiekolwiek pytania?

  Napisz do nas