Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności.

  Artykuły

  Skorzystaj z bazy wiedzy
  rachunkowej SIGMAPARTNER

  Webinar z Jackiem Branasem już niedługo.

  Drogi przedsiębiorco nie będę mówił o Tobie, a do Ciebie w tym krótkim liście:

  Wyobraź sobie że właśnie wysłałem do dosyć sporej społeczności ( kilkanaście tysięcy naszych respondentów ) informację która brzmiała na wstępie tak:

  60 sekund dzieli Cię od otrzymania cennej niespodzianki, która może zmienić Twoje życie, prawdopodobnie nawet przyśpieszy Twój biznes.

  Zapisz się na newsletter i w 60 sekund odpowiedz tylko na jedno pytanie… Szybki numerek w 60 sekund !….wykorzystaj okazję!

  Zaproponowaliśmy wszystkim klientom zrobić kilka prostych ruchów z korzyścią dla siebie i swojej firmy informując, że aktualnie pracujemy nad przygotowaniem darmowego internetowego szkolenia, a raczej kilku szkoleń online na żywo pełnego praktycznych strategii, które stosują najbardziej szczęśliwi i efektywni przedsiębiorcy.

  Wystąpi m.in. Jacek Branas, niesamowity człowiek, człowiek rakieta. Mówią, że to jest likwidator!

  Jacek Branas likwiduje ograniczenia w firmach! (Więcej o Jacku znajdziesz na tej stronie. )

  Poza tym jako biuro rachunkowe też będziemy za darmo rozdawać wiedzę dotyczącą optymalizacji podatkowych oraz wspólnie z Jackiem przedstawimy rozwiązania które powiedzą nam m.in.:

  • Jak przestać walczyć ceną i sprzedawać drogie produkty/usługi
  • Kilka metod na poprawę efektywności osobistej
  • Jak pozbyć się biurokracji i załatwiania spraw urzędowych

  Po co to wszystko? Zależy nam by Państwo skorzystali z naszej księgowości ale zanim się zdecydujecie otrzymacie darmową wiedzę w tym warsztaty. Zanim zostaniecie naszym klientem chcę byście wpierw dostali od nas i od Jacka za darmo coś dobrego, coś co ma faktycznie wartość!

  Oczywiście nie ma tu żadnego przymusu, kiedy skorzystacie Państwo z naszej wiedzy nikt nie będzie nalegał, aby zostać klientem, a i tak wszystko otrzymacie Państwo za darmo. To prawdopodobnie jedyna tego rodzaju okazja!.

  Na webinarach przedstawimy fajne rozwiązania. Poznałem Jacka jako sprzymierzeńca o bogatej wiedzy do spożytkowania przez każdego przedsiębiorcę. To co otrzymacie od Niego na webinarze będzie można wdrożyć niemal w jednej chwili u siebie w firmie i  wymienić wszystko na wymierne korzyści.

  Plan jest taki:

  1. Proszę zapisać się na newsletter – w prawej kolumnie znajduje się formularz zapisu.
  2. Mozna też od razu zapisać się na webinar ZAPRASZAMY! pod tym adresem, a SigmaPARTNER daje to czego potrzebuje przedsiębiorca aby mógł się rozwijać.

  Brzmi w porządku ?

  …też mi się tak wydaje!

  Kliknij tutaj, aby zapisać się na webinar.

  To co w tym całym przedsięwzięciu marketingowym jest najciekawsze jest to, że planujemy jeszcze w tym roku kilka spotkań, więc webinarów będzie przynajmniej dwa w tym również i warsztaty czyli jest szansa spotkać się osobiście i jak to mówią: Pogadać o interesach 🙂

  By nas śledzić i otrzymać kilka pomysłów na ten rok: polub nas na Facebooku, a najlepiej zapisz się na newsletter na naszej stronie SigmaPARTNER.pl. Otrzymasz za darmo wiele różnych wartościowych informacji i nie ominie Cię żadne spotkanie. O wszystkim będziesz informowany na bieżąco.

  Pozdrawiam i do zobaczenia
  Paweł Kurnik

  Chcesz wiedzieć więcej na temat poruszony w artykule?

  Napisz do nas! Eksperci z biura rachunkowego SigmaPARTNER odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią Ci cennik usług.

  Inne artykuły

  Jakie są koszty prowadzenia sp. z o.o.

  miesięczne rozliczenie działalności gospodarczej

  Koszty prowadzenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę Z O.O. otwiera wielu przedsiębiorcom nowe możliwości zarobkowe, jak i zabezpiecza ich majątek osobisty przed ryzykiem związanym z prowadzeniem firmy. W dodatku rozsądnie zorganizowana spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może być bardziej oszczędna w działalności przedsiębiorcy niż jednoosobowa działalność gospodarcza. Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się […]

  Czytaj więcej

  Ile powinna kosztować księgowość ?

  Kiedy pytanie to zadamy właścicielowi firmy – odpowie nam, że jak najmniej. Gdy z kolei księgowemu – że jak najwięcej. Nie, nie chodzi o zwykłą chciwość, ale o to, że istnieją biura księgowe, które zwyczajnie psują rynek. Zaniżone koszty usług powinny sprawić, że włączy nam się czerwona lampka. Garść przestróg Źle wyliczone składki chorobowe mogą […]

  Czytaj więcej

  Jak chronić dane firmowe na komputerze, telefonie czy tablecie?

  Czy usługa przechowywania danych w chmurze jest bezpieczna ? Zakładamy, że chyba każdy użytkownik komputera doświadczył w swoim życiu utraty danych. Jeżeli komuś się to nie przytrafiło, to ma dużo szczęścia, jednak bardzo prawdopodobne jest, że może ono go opuścić. Utrata danych to poważnym problemem, tym bardziej, że w większości przypadków są one utracone nieodwracalnie, […]

  Czytaj więcej

  Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

  Gdzie wysłać Ebooka?

  Zadzwoń do nas +48 500 300 788

  Masz Jakiekolwiek pytania?

  Napisz do nas