Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności.

Artykuły

Skorzystaj z bazy wiedzy
rachunkowej SIGMAPARTNER

Webinar z Jackiem Branasem już niedługo.

Drogi przedsiębiorco nie będę mówił o Tobie, a do Ciebie w tym krótkim liście:

Wyobraź sobie że właśnie wysłałem do dosyć sporej społeczności ( kilkanaście tysięcy naszych respondentów ) informację która brzmiała na wstępie tak:

60 sekund dzieli Cię od otrzymania cennej niespodzianki, która może zmienić Twoje życie, prawdopodobnie nawet przyśpieszy Twój biznes.

Zapisz się na newsletter i w 60 sekund odpowiedz tylko na jedno pytanie… Szybki numerek w 60 sekund !….wykorzystaj okazję!

Zaproponowaliśmy wszystkim klientom zrobić kilka prostych ruchów z korzyścią dla siebie i swojej firmy informując, że aktualnie pracujemy nad przygotowaniem darmowego internetowego szkolenia, a raczej kilku szkoleń online na żywo pełnego praktycznych strategii, które stosują najbardziej szczęśliwi i efektywni przedsiębiorcy.

Wystąpi m.in. Jacek Branas, niesamowity człowiek, człowiek rakieta. Mówią, że to jest likwidator!

Jacek Branas likwiduje ograniczenia w firmach! (Więcej o Jacku znajdziesz na tej stronie. )

Poza tym jako biuro rachunkowe też będziemy za darmo rozdawać wiedzę dotyczącą optymalizacji podatkowych oraz wspólnie z Jackiem przedstawimy rozwiązania które powiedzą nam m.in.:

  • Jak przestać walczyć ceną i sprzedawać drogie produkty/usługi
  • Kilka metod na poprawę efektywności osobistej
  • Jak pozbyć się biurokracji i załatwiania spraw urzędowych

Po co to wszystko? Zależy nam by Państwo skorzystali z naszej księgowości ale zanim się zdecydujecie otrzymacie darmową wiedzę w tym warsztaty. Zanim zostaniecie naszym klientem chcę byście wpierw dostali od nas i od Jacka za darmo coś dobrego, coś co ma faktycznie wartość!

Oczywiście nie ma tu żadnego przymusu, kiedy skorzystacie Państwo z naszej wiedzy nikt nie będzie nalegał, aby zostać klientem, a i tak wszystko otrzymacie Państwo za darmo. To prawdopodobnie jedyna tego rodzaju okazja!.

Na webinarach przedstawimy fajne rozwiązania. Poznałem Jacka jako sprzymierzeńca o bogatej wiedzy do spożytkowania przez każdego przedsiębiorcę. To co otrzymacie od Niego na webinarze będzie można wdrożyć niemal w jednej chwili u siebie w firmie i  wymienić wszystko na wymierne korzyści.

Plan jest taki:

  1. Proszę zapisać się na newsletter – w prawej kolumnie znajduje się formularz zapisu.
  2. Mozna też od razu zapisać się na webinar ZAPRASZAMY! pod tym adresem, a SigmaPARTNER daje to czego potrzebuje przedsiębiorca aby mógł się rozwijać.

Brzmi w porządku ?

…też mi się tak wydaje!

Kliknij tutaj, aby zapisać się na webinar.

To co w tym całym przedsięwzięciu marketingowym jest najciekawsze jest to, że planujemy jeszcze w tym roku kilka spotkań, więc webinarów będzie przynajmniej dwa w tym również i warsztaty czyli jest szansa spotkać się osobiście i jak to mówią: Pogadać o interesach 🙂

By nas śledzić i otrzymać kilka pomysłów na ten rok: polub nas na Facebooku, a najlepiej zapisz się na newsletter na naszej stronie SigmaPARTNER.pl. Otrzymasz za darmo wiele różnych wartościowych informacji i nie ominie Cię żadne spotkanie. O wszystkim będziesz informowany na bieżąco.

Pozdrawiam i do zobaczenia
Paweł Kurnik

Chcesz wiedzieć więcej na temat poruszony w artykule?

Napisz do nas! Eksperci z biura rachunkowego SigmaPARTNER odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią Ci cennik usług.

Inne artykuły

Webinar z Jackiem Branasem już niedługo.

Drogi przedsiębiorco nie będę mówił o Tobie, a do Ciebie w tym krótkim liście: Wyobraź sobie że właśnie wysłałem do dosyć sporej społeczności ( kilkanaście tysięcy naszych respondentów ) informację która brzmiała na wstępie tak: 60 sekund dzieli Cię od otrzymania cennej niespodzianki, która może zmienić Twoje życie, prawdopodobnie nawet przyśpieszy Twój biznes. Zapisz się […]

Czytaj więcej

Mit podwójnego opodatkowania w spółce z o.o.

  Spółka z o.o. przy masie zalet, jakie omawiamy w tym wpisie, posiada jedną znaczącą wadę – podwójne opodatkowanie. Jednakże istnieją sposoby, aby je sprytnie ominąć. Całkowicie legalnie! Jako biuro rachunkowe wspierające bezpośrednio swoich Klientów posiadamy w ofercie usługi Optymalizacji Podatkowej (Kancelarie Prawno -Podatkowe), Pozyskania środków na rozwój i finansowanie Startapów oraz oferta zarządzania przedsiębiorstwem poprzez […]

Czytaj więcej

Czym jest Security Token Offering (STO).

  Tak jak wspomnieliśmy przy okazji innego tekstu, model Initial Coin Offering (ICO) zaczął w pewnym momencie ewoluować. Pewne jego wady (głównie niski poziom zabezpieczenia nabywców tokenów) okazały się znaczą przeszkodą dla inwestorów, którzy z różnych powodów obawiają się dziś zainwestować swoje środki w tokeny emitowane w ten sposób. Rezultatem owego „kryzysu” było powstanie Security […]

Czytaj więcej

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

Zadzwoń do nas +48 500 300 788

Masz Jakiekolwiek pytania?

Napisz do nas