Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

Biuro rachunkowe SigmaPartner Poznań

Poznaj naszą
firmę

Biuro rachunkowe SigmaPARTNER – filozofia

Nasze biuro rachunkowe by zapewnić najwyższą jakość usług, indywidualnie przyglądamy się strukturze każdej firmy, by poznać naszych Klientów, specyfikę branży i realia ich funkcjonowania. Wszystko po to, by jak najtrafniej dobrać instrumenty optymalizacji podatkowej oraz znaleźć najskuteczniejsze rozwiązania. Wraz z Klientami organizujemy osobiste spotkania, podczas których wyjaśniamy wszystkie wątpliwości związane ze stosowaniem przepisów polskiego oraz angielskiego prawa podatkowego. Cenimy Twój czas.  Ograniczamy kontakty z wszelkimi urzędami do niezbędnego minimum. Dostosowujemy również swoje usługi do indywidualnych potrzeb Klienta, mając na uwadze dobro jego interesów.
 

 

Nasza misja

 

Naszym hasłem przewodnim jest „Wolna przedsiębiorczość dla każdego". Bez względu na to, czy naszymi klientami są niewielkie spółki jednoosobowe, czy prowadzimy księgowość dużej spółki z o.o., cele Sigmapartner pozostają takie same. Są to:

  • zbudowanie dobrej relacji pomiędzy Klientem a Urzędem Skarbowym, dzięki której ewentualna kontrola stanowi zwykłą formalność

  • zwiększenie zysków firm naszych Klientów

  • dobra relacja z Klientem i współpraca w dobrej atmosferze

  • zaufanie, oraz sprawny i rzeczowy kontakt z Klientem

Dzięki tym wartościom zdobywamy uznanie naszych Klientów, jak i zostajemy polecani nowym przedsiębiorcom, jako sprawdzone biuro rachunkowe.

Dlaczego My

Legalna optymalizacja podatkowa oraz rozliczenia z ZUS

Optymalizacji ZUS nie należy mylić z nielegalną próbą ominięcia i niepłacenia składek na ubezpieczenie społeczne. SIGMAPARTNER wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie i skrupulatną analizę każdej firmy do odnalezienia korzystnych dla przedsiębiorcy rozwiązań podatkowych i optymalizacji kosztów firmy. Niezależne biuro SIGMAPARTNER z siedzibą w Luboniu koło Poznania świadczy usługi księgowe, rozliczenie kadrowo płacowe, pełną księgowość spółki z o.o. i doradztwo prawno – podatkowe.

Fachowa Kadra pracownicza

Kierownictwo naszej firmy składa się z osób mających duże doświadczenie w pracy w Kancelariach prawnych, w dużych korporacjach oraz jako Biegli Rewidenci.

Firmy obsługujemy również online/oferta specjalna dla e-sklepów

Nie musisz do nas przyjeżdżać, by dowieźć faktury czy inne dokumenty. W SIGMAPARTNER oszczędzamy czas i pieniądze Klientów. Do wystawiania dokumentów może służyć zdalny system Optimy (wystarczy dostęp do internetu)/ Comarch ERP e-Sklep to innowacyjne rozwiązanie wspomagające prowadzenie sprzedaży w Internecie. Jest to jedyny sklep internetowy w pełni zintegrowany z najpopularniejszymi systemami do zarządzania firmą - Comarch e-OPTIMA, Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ALTUM. Automatyczna synchronizacja oszczędza czas właściciela sklepu oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia pomyłek. Do sklepu przekazywane są informacje na temat towaru, natomiast w drugą stronę płyną zamówienia określające ilość, miejsce dostawy, sposób zapłaty czy dane na fakturę. Całość przepływu informacji odbywa się w tle i jest zupełnie niezauważalna ani dla Klienta ani dla właściciela sklepu.

Bezpieczeństwo dokumentów każdej firmy

Działamy na najnowszym oprogramowaniu Firmy Comarch Optima które jest trudnym ale zarazem najbardziej zaawansowanym programem do księgowania. Kopie dokumentacji są przechowywane na autoryzowanych serwerach zewnętrznych. System zawiera kilkanaście zintegrowanych (pracujących na jednej bazie danych) aplikacji-modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstw.

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

Zadzwoń do nas +48 500 300 788

Masz Jakiekolwiek pytania?

Napisz do nas