Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności.

  Artykuły

  Skorzystaj z bazy wiedzy
  rachunkowej SIGMAPARTNER

  KRĄG OFERT ORAZ WZAJEMNEGO WSPARCIA POMIĘDZY NASZYMI KLIENTAMI

  Zorganizowaliśmy dla naszych Klientów KRĄG WZAJEMNEJ WYMIANY OFERT oraz różnych MOŻLIWOŚCI

  Poniższy formularz został stworzony z troską o wszystkich Klientów i dla Klientów SigmaPARTNER. Ma on zadanie wymienić pomiędzy uczestnikami KREGU wzajemne oferty oraz informacje o tym czego szukają i co potrzebują.

  W kolejnym kroku do wszystkich uczestników, którzy wypełnili poniższy formularz wyślemy skatalogowane oferty uczestników KRĘGU (bez kontaktów!). Uczestnik odznaczy na otrzymanym zestawieniu tylko te oferty lub wsparcie, którym jest zainteresowany i następnie odeśle do swojej księgowej. Dane Kontaktowe NIE BĘDĄ podawane do publicznej wiadomości, tylko to księgowe skojarzą firmy między sobą wymieniając je kontaktami zgonie z zaznaczoną ofertą.

  Życzymy udanych deal’ów !

  KILKA OBJAŚNIEŃ:
  >> W pierwszym polu „KATEGORIA…” napisz w kilku słowach czego Twoja podstawowa oferta dotyczy ( tak by można było szybko ocenić czy mnie to interesuje czy nie).
  >> W kolejnej sekcji „OPIS…” opisz ofertę bardziej szczegółowo by zachęcić do skorzystania.

  UWAGA:
  Jeśli Twoja firma posiada WIĘCEJ ATRAKCYJNYCH OFERT ( róznej maści że tak powiem) to: wypełnij TEN formularz jako pierwszy i wyślij, a NASTĘPNIE PO WYSŁANIU kliknij w link który się pokarze: „wyślij formularz ponownie”, LUB ten który na strony Sigmy otwórz jeszcze raz i WYPEŁNIJ FORMULARZ PONOWNIE i tak musisz postąpić z każdą ofertą z osobna.
  Po prostu, każdą swoja ofertę należy wysłać w osobnym formularzu – w ten sposób szerzej i na różnych płaszczyznach przedstawisz to co oferujesz lub to jakie kontakty, możliwości posiadasz. Czym więcej tym lepiej i ciekawiej.

  Napisz również CZEGO SZUKASZ a być może ktoś z naszych Klientów ma takie znajomości, układy czy jak tam zwał.
  KRĄG WYMIANY OFERT SigmaPARTNER jest po to, by pomóc wszystkim naszym Klientom skorzystać z sukcesem z wzajemnych zasobów… jak to mówią „..a nóż a widelec …” 😉

  Chcesz wiedzieć więcej na temat poruszony w artykule?

  Napisz do nas! Eksperci z biura rachunkowego SigmaPARTNER odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią Ci cennik usług.

  Inne artykuły

  Odpowiedzialność biura rachunkowego za błędy w rozliczeniach

  Na początek szokująca może dla niektórych przedsiębiorców prawda: Biura rachunkowe nie ponoszą odpowiedzialności za zobowiązania swoich klientów.  Mówiąc jeszcze inaczej: powierzenie księgowości specjalistom nie zwalnia z odpowiedzialności podatkowej za skutki popełnionych przez nich błędów.Przedsiębiorca ryzykuje zajęcie całego swojego majątku, jeżeli z powodu nieuregulowanych danin dojdzie do egzekucji. Jeśli jednak przedsiębiorca powierzy prowadzenie księgowości biuru rachunkowemu, […]

  Czytaj więcej

  Księgowość od kuchni. Za co właściwie płacisz swojej księgowej?

  Księgowy to ten człowiek, który w potocznym rozumieniu siedzi z nosem w rachunkach, a z tego nosa zsuwają mu się okulary. A więc liczy, ale i nie tylko. Także kalkuluje, co jest bardziej opłacalne dla Ciebie jako jego klienta. Bo dobry księgowy zna się nie tylko na rachunkowości, ale także na prawie i podatkach. Ceny […]

  Czytaj więcej

  Co musisz wiedzieć o tokenach ?

  Powstanie blockchain i potem Ethereum doprowadziło do powstania nowej sfery w świecie technologii, ale też finansów. W tym drugim kontekście chodzi nam w szczególności o idee Initial Coin Offering (ICO), która wprowadziła system finansowania projektów w zupełnie inny, nowy etap. Tak jak wspominaliśmy w tekście o Ethereum, platforma ta zaoferowała startupowcom zupełnie nowe narzędzia w […]

  Czytaj więcej

  Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

  Gdzie wysłać Ebooka?

  Zadzwoń do nas +48 500 300 788

  Masz Jakiekolwiek pytania?

  Napisz do nas