Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

Artykuły

Skorzystaj z bazy wiedzy
rachunkowej SIGMAPARTNER

KRĄG OFERT ORAZ WZAJEMNEGO WSPARCIA POMIĘDZY NASZYMI KLIENTAMI

Zorganizowaliśmy dla naszych Klientów KRĄG WZAJEMNEJ WYMIANY OFERT oraz różnych MOŻLIWOŚCI

Poniższy formularz został stworzony z troską o wszystkich Klientów i dla Klientów SigmaPARTNER. Ma on zadanie wymienić pomiędzy uczestnikami KREGU wzajemne oferty oraz informacje o tym czego szukają i co potrzebują.

W kolejnym kroku do wszystkich uczestników, którzy wypełnili poniższy formularz wyślemy skatalogowane oferty uczestników KRĘGU (bez kontaktów!). Uczestnik odznaczy na otrzymanym zestawieniu tylko te oferty lub wsparcie, którym jest zainteresowany i następnie odeśle do swojej księgowej. Dane Kontaktowe NIE BĘDĄ podawane do publicznej wiadomości, tylko to księgowe skojarzą firmy między sobą wymieniając je kontaktami zgonie z zaznaczoną ofertą.

Życzymy udanych deal’ów !

KILKA OBJAŚNIEŃ:
>> W pierwszym polu „KATEGORIA…” napisz w kilku słowach czego Twoja podstawowa oferta dotyczy ( tak by można było szybko ocenić czy mnie to interesuje czy nie).
>> W kolejnej sekcji „OPIS…” opisz ofertę bardziej szczegółowo by zachęcić do skorzystania.

UWAGA:
Jeśli Twoja firma posiada WIĘCEJ ATRAKCYJNYCH OFERT ( róznej maści że tak powiem) to: wypełnij TEN formularz jako pierwszy i wyślij, a NASTĘPNIE PO WYSŁANIU kliknij w link który się pokarze: „wyślij formularz ponownie”, LUB ten który na strony Sigmy otwórz jeszcze raz i WYPEŁNIJ FORMULARZ PONOWNIE i tak musisz postąpić z każdą ofertą z osobna.
Po prostu, każdą swoja ofertę należy wysłać w osobnym formularzu – w ten sposób szerzej i na różnych płaszczyznach przedstawisz to co oferujesz lub to jakie kontakty, możliwości posiadasz. Czym więcej tym lepiej i ciekawiej.

Napisz również CZEGO SZUKASZ a być może ktoś z naszych Klientów ma takie znajomości, układy czy jak tam zwał.
KRĄG WYMIANY OFERT SigmaPARTNER jest po to, by pomóc wszystkim naszym Klientom skorzystać z sukcesem z wzajemnych zasobów… jak to mówią „..a nóż a widelec …” 😉

Chcesz wiedzieć więcej na temat poruszony w artykule?

Napisz do nas! Eksperci z biura rachunkowego SigmaPARTNER odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią Ci cennik usług.

Inne artykuły

ZUS odmawia rent i zabiera zasiłki chorobowe, jednocześnie hojnie rozdaje nagrody swoim pracownikom

biuro księgowe luboń

Średnia obciążenia składkami na ubezpieczenie społeczne dla Polski wynosi 30% kosztów pracy, dla krajów OECD (Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju) – 23. Jasno z tego wynika, że obywatele innych rozwiniętych państw płacą mniej niż my, dużo mniej. Warto pamiętać, że pieniądze wpływające do ZUS nie pochodzą jednak wyłącznie z tytułu oskładkowania naszych pensji. Instytucja ta […]

Czytaj więcej

Moduł, dzięki któremu można planować kanały kontaktu z klientem, wystawiać automatycznie faktury, ewidencjonować spotkania i rozmowy telefoniczne, oraz przydzielać zadania pracownikom, a także przeprowadzić proces windykacji.

Comarch ERP Optima CRM Comarch ERP Optima CRM to moduł, dzięki któremu można planować kanały kontaktu z klientem, wystawiać faktury a także przeprowadzić proces windykacji, ewidencjonować przeprowadzone spotkania, rozmowy telefoniczne oraz przydzielać zadania pracownikom. Wiedza zgromadzona w module pozwala na prowadzenie uporządkowanych działań marketingowych czy sprzedażowych. Umożliwia szybkie i łatwe filtrowanie oraz analizowanie danych, bieżącą […]

Czytaj więcej

Termin dostarczania dokumentów do księgowego.

Outsourcing usług finansowo-księgowych, czy to coś więcej niż oszczędność Twojego czasu ? Być może najważniejszą korzyścią płynącą z outsourcingu usług finansowo- księgowych, jest oszczędność czasu. Jako Szef nie musisz wówczas zajmować się żadnymi czynnościami związanymi z księgowaniem operacji finansowych firmy, rozliczeniami z ZUS i Urzędem Skarbowym, bowiem nasza księgowa wykona wszystkie te czynności za Ciebie– od przyjęcia i […]

Czytaj więcej

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

Zadzwoń do nas +48 500 300 788

Masz Jakiekolwiek pytania?

Napisz do nas