Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

Artykuły

Skorzystaj z bazy wiedzy
rachunkowej SIGMAPARTNER

KRĄG OFERT ORAZ WZAJEMNEGO WSPARCIA POMIĘDZY NASZYMI KLIENTAMI

Zorganizowaliśmy dla naszych Klientów KRĄG WZAJEMNEJ WYMIANY OFERT oraz różnych MOŻLIWOŚCI

Poniższy formularz został stworzony z troską o wszystkich Klientów i dla Klientów SigmaPARTNER. Ma on zadanie wymienić pomiędzy uczestnikami KREGU wzajemne oferty oraz informacje o tym czego szukają i co potrzebują.

W kolejnym kroku do wszystkich uczestników, którzy wypełnili poniższy formularz wyślemy skatalogowane oferty uczestników KRĘGU (bez kontaktów!). Uczestnik odznaczy na otrzymanym zestawieniu tylko te oferty lub wsparcie, którym jest zainteresowany i następnie odeśle do swojej księgowej. Dane Kontaktowe NIE BĘDĄ podawane do publicznej wiadomości, tylko to księgowe skojarzą firmy między sobą wymieniając je kontaktami zgonie z zaznaczoną ofertą.

Życzymy udanych deal’ów !

KILKA OBJAŚNIEŃ:
>> W pierwszym polu „KATEGORIA…” napisz w kilku słowach czego Twoja podstawowa oferta dotyczy ( tak by można było szybko ocenić czy mnie to interesuje czy nie).
>> W kolejnej sekcji „OPIS…” opisz ofertę bardziej szczegółowo by zachęcić do skorzystania.

UWAGA:
Jeśli Twoja firma posiada WIĘCEJ ATRAKCYJNYCH OFERT ( róznej maści że tak powiem) to: wypełnij TEN formularz jako pierwszy i wyślij, a NASTĘPNIE PO WYSŁANIU kliknij w link który się pokarze: „wyślij formularz ponownie”, LUB ten który na strony Sigmy otwórz jeszcze raz i WYPEŁNIJ FORMULARZ PONOWNIE i tak musisz postąpić z każdą ofertą z osobna.
Po prostu, każdą swoja ofertę należy wysłać w osobnym formularzu – w ten sposób szerzej i na różnych płaszczyznach przedstawisz to co oferujesz lub to jakie kontakty, możliwości posiadasz. Czym więcej tym lepiej i ciekawiej.

Napisz również CZEGO SZUKASZ a być może ktoś z naszych Klientów ma takie znajomości, układy czy jak tam zwał.
KRĄG WYMIANY OFERT SigmaPARTNER jest po to, by pomóc wszystkim naszym Klientom skorzystać z sukcesem z wzajemnych zasobów… jak to mówią „..a nóż a widelec …” 😉

Chcesz wiedzieć więcej na temat poruszony w artykule?

Napisz do nas! Eksperci z biura rachunkowego SigmaPARTNER odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią Ci cennik usług.

Inne artykuły

Mamy się czym pochwalić.

  List od Prezesa Zarządu SigmaPATNER Sp z o. o. do Klientów. Szanowni Państwo Ten list, to list w pewnym sensie osobisty bo chcę opowiedzieć, a nawet pochwalić się tym co zrobiliśmy dla Klientów w okresie ostatnich dwóch lat.  Oczywiście że w ostatecznym rozrachunki ma skorzystać na zmianach Sigma, ale to Ty drogi Kliencie decydujesz czy […]

Czytaj więcej

Co warto wiedzieć o Brytyjskim systemie emerytalnym

Zgodnie z unijnym prawem, po roku pracy w danym kraju można ubiegać się o emeryturę w instytucji ubezpieczeniowej tegoż państwa. Po przepracowaniu w Wielkiej Brytanii przynajmniej jednego roku, można zwrócić się do tamtejszego Department for Work and Pensions, brytyjskiej instytucji ubezpieczeniowej o wyliczenie emerytury.

Czytaj więcej

Rewolucja w podatkach: obniżenie stawki PIT i podwyższenie kosztów uzyskania przychodów.

W poniedziałek 15 lipca na stronie Rządowego Centrum Legislacji opublikowano Projekt nowelizacji ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, zapowiadany przez Prawo i Sprawiedliwość. Projekt ten przewiduje obniżenie stawki podatku PIT z 18 do 17 procent oraz ponad dwukrotne podniesienie kosztów uzyskania przychodów dla pracowników. Przepis ten ma wejść w życie 1 października 2019 roku. […]

Czytaj więcej

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

Zadzwoń do nas +48 500 300 788

Masz Jakiekolwiek pytania?

Napisz do nas