Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności.

Artykuły

Skorzystaj z bazy wiedzy
rachunkowej SIGMAPARTNER

KRĄG OFERT ORAZ WZAJEMNEGO WSPARCIA POMIĘDZY NASZYMI KLIENTAMI

Zorganizowaliśmy dla naszych Klientów KRĄG WZAJEMNEJ WYMIANY OFERT oraz różnych MOŻLIWOŚCI

Poniższy formularz został stworzony z troską o wszystkich Klientów i dla Klientów SigmaPARTNER. Ma on zadanie wymienić pomiędzy uczestnikami KREGU wzajemne oferty oraz informacje o tym czego szukają i co potrzebują.

W kolejnym kroku do wszystkich uczestników, którzy wypełnili poniższy formularz wyślemy skatalogowane oferty uczestników KRĘGU (bez kontaktów!). Uczestnik odznaczy na otrzymanym zestawieniu tylko te oferty lub wsparcie, którym jest zainteresowany i następnie odeśle do swojej księgowej. Dane Kontaktowe NIE BĘDĄ podawane do publicznej wiadomości, tylko to księgowe skojarzą firmy między sobą wymieniając je kontaktami zgonie z zaznaczoną ofertą.

Życzymy udanych deal’ów !

KILKA OBJAŚNIEŃ:
>> W pierwszym polu „KATEGORIA…” napisz w kilku słowach czego Twoja podstawowa oferta dotyczy ( tak by można było szybko ocenić czy mnie to interesuje czy nie).
>> W kolejnej sekcji „OPIS…” opisz ofertę bardziej szczegółowo by zachęcić do skorzystania.

UWAGA:
Jeśli Twoja firma posiada WIĘCEJ ATRAKCYJNYCH OFERT ( róznej maści że tak powiem) to: wypełnij TEN formularz jako pierwszy i wyślij, a NASTĘPNIE PO WYSŁANIU kliknij w link który się pokarze: „wyślij formularz ponownie”, LUB ten który na strony Sigmy otwórz jeszcze raz i WYPEŁNIJ FORMULARZ PONOWNIE i tak musisz postąpić z każdą ofertą z osobna.
Po prostu, każdą swoja ofertę należy wysłać w osobnym formularzu – w ten sposób szerzej i na różnych płaszczyznach przedstawisz to co oferujesz lub to jakie kontakty, możliwości posiadasz. Czym więcej tym lepiej i ciekawiej.

Napisz również CZEGO SZUKASZ a być może ktoś z naszych Klientów ma takie znajomości, układy czy jak tam zwał.
KRĄG WYMIANY OFERT SigmaPARTNER jest po to, by pomóc wszystkim naszym Klientom skorzystać z sukcesem z wzajemnych zasobów… jak to mówią „..a nóż a widelec …” 😉

Chcesz wiedzieć więcej na temat poruszony w artykule?

Napisz do nas! Eksperci z biura rachunkowego SigmaPARTNER odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią Ci cennik usług.

Inne artykuły

Spółka Cywilna z małżonkiem

Spółka Cywilna małżonków

Spółka Cywilna jest prosta do założenia i prowadzenia, a w dodatku, należy do jednej z najtańszych form działalności gospodarczej. Z tego względu jest ona częstym wyborem wśród początkujących przedsiębiorców. Wspólnicy takiej spółki muszą wspólnie określić jej cel gospodarczy i wnieść do niej swoje wkłady finansowe. Za zobowiązania finansowe spółki solidarnie odpowiadają oni własnym majątkiem. Nierzadko, […]

Czytaj więcej

Ile powinna kosztować księgowość?

Kiedy pytanie to zadamy właścicielowi firmy – odpowie nam, że jak najmniej. Gdy z kolei księgowemu – że jak najwięcej. Nie, nie chodzi o zwykłą chciwość, ale o to, że istnieją biura księgowe, które zwyczajnie psują rynek. Zaniżone koszty usług powinny sprawić, że włączy nam się czerwona lampka. Garść przestróg Źle wyliczone składki chorobowe mogą […]

Czytaj więcej

Co zrobić, gdy wykryjesz błąd na wystawionej fakturze?

jak wystawić fakturę korygującą doradca podatkowy poznań

Błędy zdarzają się każdemu. W trakcie prowadzenia działalności gospodarczej istnieje wiele okazji gdzie nietrudno o pomyłkę. Gdy przedsiębiorca wykryje błąd na wystawionej fakturze, powinien bez zwłoki poprawić go, wystawiając odpowiednią korektę. Gdy takie błędne faktury wyjdą na jaw w trakcie kontroli skarbowej, mogą sprawić przedsiębiorcy niemałe kłopoty, dlatego zawsze warto wykryte błędy naprawić jak najszybciej. […]

Czytaj więcej

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

Zadzwoń do nas +48 500 300 788

Masz Jakiekolwiek pytania?

Napisz do nas