Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności.

  Księgowość dropshippingu

  Sigmapartner

  Usługi księgowe dla dropshipping

  Wiele osób, planujących stworzenie własnego sklepu internetowego opartego o dropshipping spotkało się z brutalną rzeczywistością – otóż, wiele biur rachunkowych nie prowadzi dropshippingu ponieważ obawia się obowiązków i konsekwencji związanych z prowadzeniem księgowości tego typu pośrednictwa. Tak Dropshipping to pośrednictwo a nie handel w potocznym rozumieniu.

  Wiemy, że często przedsiębiorca nie ma dokumentów za kupiony towar na Aliexpres (jeśli on go kupował faktycznie, a nie pośredniczył w zakupie), albo też zastanawia się czy ma płacić cło i VAT z tytułu importu czy nie…, bo czy będąc pośrednikiem on sprowadza towar czy może klient, który go zakupił poprzez jego sklep? Nie musisz się już zastanawiać – Nasze biuro księgowe proponuje kompleksowe usługi księgowe w zakresie księgowość dropshippingu i księgowej obsługi sklepów internetowych.

  Dropshipping to dwie strony medalu

  Jak zapewne wiesz, ten rodzaj działalności gospodarczej pozwala na prowadzenie firmy, bez ponoszenia nadmiernych nakładów finansowych. Oczywiście jest wiele trudnych kwestii do rozwiązania – zapewnienie zaplecza technicznego, wybór hurtowni, założenie e-sklepu, zawieranie umów, przetwarzanie danych osobowych klientów i kontrahentów, ale z tym zapewne dałeś już sobie radę, a jeśli nie, to jest na ten temat wiele poradników a pomoc znajdziesz w wielu serwisach internetowych. Inaczej jest z księgowością i to jest ta druga strona medalu- pomimo że dropshipping jest w zasadzie prostym biznesem, to nie ma jasnych zasad i doprecyzowanych przepisów w kwestii rozliczania transakcji dropshiplingu. My jednak jako biuro rachunkowe odrobiliśmy swoje zadanie celująco. Świadczą o tym dziesiątki zadowolonych klientów.

  Księgowość zostaw więc nam

  Oczywiście, kiedyś mieliśmy te same problemy jak wszystkie biura w Polsce, jednak postanowiliśmy już dawno, że nie pójdziemy łatwą drogą tylko będziemy się rozwijać w tej trudnej Polskiej rzeczywistości, bo tylko tak możemy się wyróżniać i konkurować na rynku. Wiele kwestii skarbowo-podatkowych nie jest doprecyzowanych w przepisach, dlatego inne biura boją się rozliczać dropshipping, ponieważ obawiają się konsekwencji skarbowo-podatkowych w przypadku kontroli. My jako profesjonalne biuro księgowe czujemy się pewnie i pomagamy przejść przez wszelkie niejasne przepisy.

  My zajmiemy się księgowością, a przedsiębiorca musi zająć się jedynie rozwojem swojej firmy.
  W ramach świadczonej przez naszą firmę pomocy oferujemy między innymi:

  • prowadzenie ewidencji faktur i rachunków,
  • sporządzanie deklaracji do Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych,
  • prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów,
  • fachowe doradztwo w zakresie księgowości danej firmy.

  Wieloletnie doświadczenie SigmaPARTNER

  Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla sklepów internetowych jak i w rozliczaniu dropshippingu. Rozliczamy jednoosobowe działalności gospodarcze jak i spółki z o. o., Spółki cywilne oraz komandytowe. Możemy pochwalić się szeroką wiedzą z zakresu działania sklepów internetowych właśnie pod kontem księgowym. Nasi specjaliści na bieżąco śledzą także aktualności dotyczące zmian w prawie księgowym.

  Korzystając z naszych usług np. takich jak księgowość online, możesz będąc przedsiebiorcą skupić się wyłącznie na promowaniu produktów, które oferujesz. Oszczędzisz wiele czasu, który musiałbyś spożytkować na prowadzenie ewidencji, rozliczanie się ze swoich przychodów i spełnianie reszty obowiązków, dotyczących obsługi księgowej sklepów internetowych.
  Jeśli zamierzasz sprzedawać poprzez sklep AMAZON a Twoja obecna księgowa, choć bardzo sympatyczna, ma jednak problemy z interpretacją pobranych zestawień sprzedaży a zatem rozliczaniem VAT w związku z przemieszczaniem się towaru między magazynami AMAZONA, to wiedz, że to nie Ona a Ty, już dziś masz problem z Urzędem Skarbowym…, ale nie martw się… dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami.

  Napisz do nas

  Interesuje Cię prowadzenie księgowości spółki z o.o. ? Planujesz przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę? A może miesięczne rozliczenie działalności gospodarczej zajmuje Ci za dużo czasu?

  Eksperci z biura rachunkowego Sigmapartner odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią Ci cennik usług.

  Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

  Gdzie wysłać Ebooka?

  Zadzwoń do nas +48 500 300 788

  Masz Jakiekolwiek pytania?

  Napisz do nas