Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności.

Księgowość dla sklepów internetowych

Sigmapartner

Usługi księgowe dla sklepów internetowych

W ostatnim czasie możemy zauważyć, że popularność stacjonarnych sklepów została przyćmiona całą falą firm, oferującym sprzedaż internetową. Z pewnością niemal każdy z nas chociaż raz korzystał z takiej formy zakupów. Nie ma się co dziwić – mamy dostęp do tysięcy produktów w atrakcyjnych cenach, przy czym nie musimy ruszać się z domu, aby odwiedzić dany sklep.

Oferta dla sklepów internetowych

Dlatego też coraz więcej osób zakłada własne sklepy internetowe. Jednak prowadzenie sprzedaży tą drogą wiąże się z konkretnymi obowiązkami. Jednym z nich jest prowadzenie uproszczonej księgowości. Oczywiście nie jest ona tak zaawansowana, jak w przypadku spółek czy większych firm. Niemniej jednak skorzystanie z usług firmy takiej jak biuro księgowe może okazać się niezastąpione.

Najczęściej obowiązek ten obejmuje wystawianie faktur i rachunków, prowadzenie ewidencji tego typu dokumentów, jak również sporządzanie odpowiednich deklaracji do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Należy także rozliczać się z Urzędem Skarbowym przy wykorzystaniu Księgi Przychodów i Rozchodów lub ryczałtu.

Zapewne wiele osób, planujących stworzenie własnego sklepu internetowego obawia się właśnie obowiązków związanych z prowadzeniem tego typu dokumentacji. Dlatego też nasze biuro księgowe proponuje kompleksowe usługi księgowe w zakresie obsługi sklepów internetowych.

W ramach świadczonej przez naszą firmę pomocy oferujemy między innymi:

  • prowadzenie ewidencji faktur i rachunków,
  • sporządzanie deklaracji do Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych,
  • prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów,
  • fachowe doradztwo w zakresie księgowości danej firmy.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek z o. o., cywilnych oraz komandytowych. Dzięki niemu możemy pochwalić się szeroką wiedzą z zakresu działania sklepów, biur czy instytucji. Nasi specjaliści na bieżąco śledzą także aktualności dotyczące zmian w prawie księgowym.

Korzystając z naszych usług np. takich jak księgowość online, możesz skupić się wyłącznie na promowaniu produktów, które oferujesz. Oszczędzisz wiele czasu, który musiałbyś spożytkować na prowadzenie ewidencji, rozliczanie się ze swoich przychodów i spełnianie reszty obowiązków, dotyczących obsługi księgowej sklepów internetowych.

Napisz do nas

Interesuje Cię prowadzenie księgowości spółki z o.o. ? Planujesz przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę? A może miesięczne rozliczenie działalności gospodarczej zajmuje Ci za dużo czasu?

Eksperci z biura rachunkowego Sigmapartner odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią Ci cennik usług.

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

Zadzwoń do nas +48 500 300 788

Masz Jakiekolwiek pytania?

Napisz do nas