Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności.

  Opinie

  Poznaj opinie
  zadowolonych klientów

  • zdjęcie autora opinii

   Z przyjemnością mogę napisać kilka słów opinii o Państwa firmie.Z pewnością SigmaPartner to zespół właściwych ludzi na właściwych stanowiskach.

   Kompetencja, fachowość , szybka reakcja na każdy problem w każdej z naszych firm, to główne atuty zespołu Pań księgowych, które pozwalają  nam na dynamiczny rozwój naszych firm.

   Wielką dogodnością jest konkretna przynależność klienta do jednej z Pań księgowych co ułatwia kontynuację polityki firmy , ponieważ  tylko księgowa która zna dobrze  firmę jest w stanie prawidłowo prowadzić finanse firmy i jest przewidywalny dla niej pewien zakres działań. W tym miejscu muszę nadmienić iż  naszymi firmami opiekuje się Pani Katarzyna Kubiś , której  szczerze dziękujemy za ogrom jej  pracy i udział w naszych sukcesach.

   Pozdrawiam Alicja Liszka

   - Ogrody Armino Sp. z o. o.

  • zdjęcie autora opinii

   Solidna, rzetelna, punktualna i profesjonalna – taka właśnie jest firma Sigma Partner. Usługi księgowe świadczone na najwyższym poziomie, szybko, fachowo i  skrupulatnie.

   Przesympatyczna obsługa, wykwalifikowana kadra, dla której nie ma rzeczy niemożliwych do rozwiązania 😊

   Agata Chwiłka

   Administration Specialist

   - Hendrick Transport & Logistic Polska Sp. z o. o.

  • zdjęcie autora opinii

   W imieniu Fah Kozar Sp. z o.o. pragnę zarekomendować usługi świadczone przez Biuro Sigma Partner Sp. z o.o., z którymi współpracujemy nieprzerwanie od 2018r.

   Biuro świadczy dla nas kompleksową obsługę z zakresu księgowości, które są realizowane z największą starannością i profesjonalnie co wpływa na wysoką jakość naszej współpracy.

   Bardzo rzetelna firma z odpowiednim podejściem do klienta, wysoką kompetencją oraz ofertą pełnej pomocy w jakichkolwiek kwestiach finansowych.

   Pragniemy polecić tę firmę każdemu przedsiębiorcy z uznaną pozycja na rynku w Polsce oraz zagranicznemu podmiotowi poszukującemu wykwalifikowanej księgowości w Polsce.

   Z poważaniem

   Haris Frljak

   - Fah Kozar sp. z o. o.

  • zdjęcie autora opinii

   W kwestii TAXELIT:

   Uważam, że ten projekt ma duży potencjał na przyszłość i będzie miał szansę powodzenia w momencie wprowadzenia jakichkolwiek regulacji w świecie krypto. Do tego czasu może być z tym problem, bo jakby nie patrzeć, większość ucieka przed podatkami na swój sposób (i nic mi do tego, jak to robią). Jeżeli EU wprowadzi regulację, to Polska będzie musiała się dostosować i tu widzę szansę na sukces. Ale kiedy to będzie? Nikt z nas nie wie. Wiem, że regulacje są sprzeczne z ideą kryptowalut, ale chyba nieuniknione w dzisiejszym świecie.

   Sposób promocji jest ciekawy, choć trochę zagmatwany. Część z tych, co ma trochę pojęcia w tym temacie i stoi pewnie finansowo na rynku, myślę że będzie skłonna skorzystać z tej oferty. W sumie nie mają nic do stracenia, a wręcz przeciwnie.
   Gorzej z tymi, co by chcieli, ale liczą każdy grosz, żeby budżet miesiąc w miesiąc się spinał, albo są na tzw. dorobku.

   Ja osobiście liczę, że projekt wypali i uda Ci się osiągnąć to, co zamierzasz. Przy okazji my też. W sumie to jesteśmy Ci wdzięczni, bo to Ty wprowadziłeś nas w ten świat krypto i od spotkania z Tabą wszystko się zaczęło. 

   Paweł…ja po prostu liczę na Ciebie i Twój pomysł. Jak to się mówi – „tylko on da nam wolność finansową”.

   Pozdrawiam
   Robert

   - RafDar sp z o. o.

  • zdjęcie autora opinii

   Współpraca z Panem Pawłem oraz jego zespołem to czysta przyjemność. Obsługa na najwyższym poziomie na każdej płaszczyźnie. Kompleksowe rozwiązania gwarantują osiąganie zamierzonych celów oraz dynamiczny rozwój firmy. Pomoc otrzymywałem zawsze, a ludzie którzy pracują w biurze potrafią zrozumieć interes swojego klienta. Kiedy potrzeba rozwiązania, oni je mają, a gdy sytuacja tego wymaga zamiast ryby podają wędkę. Myślę, że cena jest bardzo atrakcyjna za tak rzetelną i solidną współpracę. Pan Paweł zawsze jest w stanie podać pomocną dłoń i zrozumieć drugą osobę, dlatego tak długo współpracowałem z jego biurem. Niestety specyfika branży wymusza na mnie przeniesienie usług do biura lokalnego, ale usługi SigmaPartner mogę polecić z czystym sumieniem. Jeśli wahasz się w podjęciu decyzji, to mam nadzieję, że pomogłem i jest to już tylko czysta formalność. Szczerze polecam i dziękuję za wspólne cztery lata wzorowej współpracy.

   - Piotr Sobczak

  • zdjęcie autora opinii

   Wreszcie doczekałem się współpracy i rozwiązania, które pozwoliło mi uwolnić środki oraz nabrać więcej optymizmu na przyszłość po nie najlepszej, wcześniejszej współpracy z innymi biurami rachunkowymi. Współpracuję z Sigmapartner od kilku lat i od samego początku współpraca przebiega wzorowo. No, ale trzeba przekonać się samemu.

   - Rafał M

  • zdjęcie autora opinii

   Jestem, zadowolona ze współpracy, jest tam wszystko przejrzyście prowadzone,cieszę się, że mogę uczestniczyć we współpracy. Zapraszam wszystkich moich znajomych i przyjaciół do współpracy. Współpraca z Sigmapartner pozwala nam na duże oszczędności. Pozdrawiam wszystkich serdecznie cały zespół Sigmapartner.

   - Elżbieta W

  • zdjęcie autora opinii

   Jestem bizneswomen, niedawno zarejestrowałam firmę w Lublinie. Zanim ją zarejestrowałam, cały czas sie zastanawiałam nad tym, jak uniknąć płacenia haraczu instytucji ZUS. Mam w Zus-ie zgromadzone wirtualne środki na emeryturę. Gdybym dzisiaj przeszła na emeryturę otrzymałabym ok 600 zł. Przez 18 lat potrącano mi ok 40% pensji, więc sami widzicie, że kwota emerytury jest śmieszna i nie odpowiada kwocie potracanych składek, które zostały gdzieś rozkradzione. Obecnie nawiązałam wspolpracę z firmą Sigmapartner, mam nadzieję udaną.

   - Tonnato

  • zdjęcie autora opinii

   Teraz najważniejsze. Dziś zadzwoniłem do biura Pana Pawła i mimo trudu z połączeniem, co jest zrozumiałe przez ilość chętnych do rozmowy, odebrała osoba, która odpowiedziała mi na większość moich pytań i proszę mi wierzyć mówiła zgodnie z prawdą za wyjątkiem jednej sprawy, do której się przyznała, że nie jest pewna i podała numer kontaktowy do osoby o szerszej wiedzy w tej materii, z którą sprawę wyjaśniłem do końca. Kochani pomyślcie, ile razy zostaliście wprowadzeni w błąd przez infolinie i porady telefoniczne. Proszę mi wierzyć na słowo, nie były to proste zagadnienia. Reasumując. Oferta, którą proponuje biuro jest godna przemyślenia i jedyną możliwą do zrealizowania bez późniejszych problemów. Wiem co piszę, ponieważ sam korzystam z tego rozwiązania od kilku lat. Najciekawsze jest to, że nie jestem klientem Pana Pawła, ani też nie zamierzam w najbliższej przyszłości. Powód jest prosty, na razie jestem zadowolony z mojego obecnego biura rachunkowego, które sprząta bałagan po poprzednim. Na moje szczęście, w porę dobra dusza mnie uprzedziła i mam czas aby posprzątać bałagan, w który ktoś mnie wpakował. Jeżeli ktoś jest ciekawy dlaczego to piszę, to dlatego, że osoby, które myślą o tym rozwiązaniu trafią na ten wpis i przemyślą jeszcze raz wszystkie oferty, które otrzymali od różnych ludzi i wybrali tą ofertę, która będzie dla nich najlepsza. Pozdrawiam.

   - Mirek

  • zdjęcie autora opinii

   Widzę, że kolejny raz nie pomyliłem się nie opiniując nieznanych mi ludzi jedynie na podstawie wpisów w internecie. Moi doradcy i sekretariat – wręcz przeciwnie.
   Muszę powiedzieć, że to pozytywne zaskoczenie to jedna z niewielu małych wiktorii, która jedynie potwierdza, że są jeszcze ludzie uczciwi i sumienni.
   No cóż – pozostaje mi pogratulować Państwu skuteczności i podejścia do klienta.
   Może będziemy mieli się okazję spotkać ( z Panią Anną raczej na pewno ) w pełnym gronie, to przekażę wyrazy uznania osobiście.
   Póki co, jeśli Państwo pozwolą – będę się konsultował w sprawach ważnych dla mojego biznesu. Tak jak mówiłem, nie chcę tu angażować nikogo z zewnątrz.
   Dziękuję i pozdrawiam serdecznie,

   - Łukasz R.

  Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

  Gdzie wysłać Ebooka?

  Zadzwoń do nas +48 500 300 788

  Masz Jakiekolwiek pytania?

  Napisz do nas