Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

Opinie

Poznaj opinie
zadowolonych klientów

 • zdjęcie autora opinii

  Współpraca z Panem Pawłem oraz jego zespołem to czysta przyjemność. Obsługa na najwyższym poziomie na każdej płaszczyźnie. Kompleksowe rozwiązania gwarantują osiąganie zamierzonych celów oraz dynamiczny rozwój firmy. Pomoc otrzymywałem zawsze, a ludzie którzy pracują w biurze potrafią zrozumieć interes swojego klienta. Kiedy potrzeba rozwiązania, oni je mają, a gdy sytuacja tego wymaga zamiast ryby podają wędkę. Myślę, że cena jest bardzo atrakcyjna za tak rzetelną i solidną współpracę. Pan Paweł zawsze jest w stanie podać pomocną dłoń i zrozumieć drugą osobę, dlatego tak długo współpracowałem z jego biurem. Niestety specyfika branży wymusza na mnie przeniesienie usług do biura lokalnego, ale usługi SigmaPartner mogę polecić z czystym sumieniem. Jeśli wahasz się w podjęciu decyzji, to mam nadzieję, że pomogłem i jest to już tylko czysta formalność. Szczerze polecam i dziękuję za wspólne cztery lata wzorowej współpracy.

  - Piotr Sobczak

 • zdjęcie autora opinii

  Wreszcie doczekałem się współpracy i rozwiązania, które pozwoliło mi uwolnić środki oraz nabrać więcej optymizmu na przyszłość po nie najlepszej, wcześniejszej współpracy z innymi biurami rachunkowymi. Współpracuję z Sigmapartner od kilku lat i od samego początku współpraca przebiega wzorowo. No, ale trzeba przekonać się samemu.

  - Rafał M

 • zdjęcie autora opinii

  Jestem, zadowolona ze współpracy, jest tam wszystko przejrzyście prowadzone,cieszę się, że mogę uczestniczyć we współpracy. Zapraszam wszystkich moich znajomych i przyjaciół do współpracy. Współpraca z Sigmapartner pozwala nam na duże oszczędności. Pozdrawiam wszystkich serdecznie cały zespół Sigmapartner.

  - Elżbieta W

 • zdjęcie autora opinii

  Jestem bizneswomen, niedawno zarejestrowałam firmę w Lublinie. Zanim ją zarejestrowałam, cały czas sie zastanawiałam nad tym, jak uniknąć płacenia haraczu instytucji ZUS. Mam w Zus-ie zgromadzone wirtualne środki na emeryturę. Gdybym dzisiaj przeszła na emeryturę otrzymałabym ok 600 zł. Przez 18 lat potrącano mi ok 40% pensji, więc sami widzicie, że kwota emerytury jest śmieszna i nie odpowiada kwocie potracanych składek, które zostały gdzieś rozkradzione. Obecnie nawiązałam wspolpracę z firmą Sigmapartner, mam nadzieję udaną.

  - Tonnato

 • zdjęcie autora opinii

  Teraz najważniejsze. Dziś zadzwoniłem do biura Pana Pawła i mimo trudu z połączeniem, co jest zrozumiałe przez ilość chętnych do rozmowy, odebrała osoba, która odpowiedziała mi na większość moich pytań i proszę mi wierzyć mówiła zgodnie z prawdą za wyjątkiem jednej sprawy, do której się przyznała, że nie jest pewna i podała numer kontaktowy do osoby o szerszej wiedzy w tej materii, z którą sprawę wyjaśniłem do końca. Kochani pomyślcie, ile razy zostaliście wprowadzeni w błąd przez infolinie i porady telefoniczne. Proszę mi wierzyć na słowo, nie były to proste zagadnienia. Reasumując. Oferta, którą proponuje biuro jest godna przemyślenia i jedyną możliwą do zrealizowania bez późniejszych problemów. Wiem co piszę, ponieważ sam korzystam z tego rozwiązania od kilku lat. Najciekawsze jest to, że nie jestem klientem Pana Pawła, ani też nie zamierzam w najbliższej przyszłości. Powód jest prosty, na razie jestem zadowolony z mojego obecnego biura rachunkowego, które sprząta bałagan po poprzednim. Na moje szczęście, w porę dobra dusza mnie uprzedziła i mam czas aby posprzątać bałagan, w który ktoś mnie wpakował. Jeżeli ktoś jest ciekawy dlaczego to piszę, to dlatego, że osoby, które myślą o tym rozwiązaniu trafią na ten wpis i przemyślą jeszcze raz wszystkie oferty, które otrzymali od różnych ludzi i wybrali tą ofertę, która będzie dla nich najlepsza. Pozdrawiam.

  - Mirek

 • zdjęcie autora opinii

  Widzę, że kolejny raz nie pomyliłem się nie opiniując nieznanych mi ludzi jedynie na podstawie wpisów w internecie. Moi doradcy i sekretariat – wręcz przeciwnie.
  Muszę powiedzieć, że to pozytywne zaskoczenie to jedna z niewielu małych wiktorii, która jedynie potwierdza, że są jeszcze ludzie uczciwi i sumienni.
  No cóż – pozostaje mi pogratulować Państwu skuteczności i podejścia do klienta.
  Może będziemy mieli się okazję spotkać ( z Panią Anną raczej na pewno ) w pełnym gronie, to przekażę wyrazy uznania osobiście.
  Póki co, jeśli Państwo pozwolą – będę się konsultował w sprawach ważnych dla mojego biznesu. Tak jak mówiłem, nie chcę tu angażować nikogo z zewnątrz.
  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie,

  - Łukasz R.

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

Zadzwoń do nas +48 500 300 788

Masz Jakiekolwiek pytania?

Napisz do nas