Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności.

  Usługi księgowe

  Dowiedz się
  co możemy Tobie zaoferować

  Jednoosobowa działalność gospodarcza – założenie firmy / samozatrudnienie.

  Chcesz założyć firmę? Skorzystaj z naszej oferty :

  Cena usługi : 250 PLN netto

  Wychodząc naprzeciw młodym przedsiębiorcom, oferujemy pakiet OTWIERANIE FIRMY / SAMOZATRUDNIENIE adresowany do osób, które mają zamiar otworzyć własną działalność gospodarczą. Dzięki osobistej konsultacji z doświadczonym doradcą podatkowym, Sigmapartner oferuje sprawne założenie działalności gospodarczej i doradztwo w gąszczu zawiłych i ciągle zmieniających się przepisów.

  Nasza dewiza: „wolna przedsiębiorczość dla każdego” wyróżnia nas spośród innych biur księgowych, gdyż podchodzimy indywidualnie do każdego naszego Klienta, zarówno gdy przychodzi do nas, by zarejestrować swoją pierwszą działalność, czy też, gdy interesuje go przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę lub prowadzenie pełnej księgowości w jego firmie.

  Przedsiębiorcy, którzy założą u nas własną działalność i zdecydują się na nasze usługi księgowe, mogą doliczyć opłatę jednorazową za założenie firmy na poczet pierwszej zaliczki na nasze usługi.
  Nasza oferta doradztwa indywidualnego obejmuje: Biznesplan, badanie potencjału rynkowego przedsiębiorstwa, sposoby sprzedaży, e-marketing, sprzedaż komplementarna.

  Inne usługi

  Usługi księgowe dla spółek w Anglii

  Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na przeniesienie firmy do Anglii. Motywuje ich piętrząca się biurokracja i walka z ZUS-em. Komisja Europejska wykazała w 2015, że koszty ściągania podatków w Polsce są jednymi z największych w Unii Europejskiej, a Polski przedsiębiorca (razem z Czeskim i Bułgarskim) spędza najwięcej czasu na wypełnianiu deklaracji podatkowych. Zakładanie spółek w […]

  Czytaj więcej

  Pełne usługi księgowe dla spółek z o.o.

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to popularna spółka kapitałowa, która może być utworzona przez jedną albo więcej osób w każdym celu prawnie dopuszczalnym (chyba że ustawa stanowi inaczej). Uregulowanie prawne: Ustawa z dnia 15 września 2000 r. Kodeks spółek handlowych (Dz. U. nr 94 poz. 1037 z 2000 r.) Nasze biuro księgowe zapewnia kompleksową usługę spółek z […]

  Czytaj więcej

  Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

  Gdzie wysłać Ebooka?

  Zadzwoń do nas +48 500 300 788

  Masz Jakiekolwiek pytania?

  Napisz do nas