Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności.

Usługi księgowe

Dowiedz się
co możemy Tobie zaoferować

Jednoosobowa działalność gospodarcza – założenie firmy / samozatrudnienie.

Chcesz założyć firmę? Skorzystaj z naszej oferty :

Cena usługi : 250 PLN netto

Wychodząc naprzeciw młodym przedsiębiorcom, oferujemy pakiet OTWIERANIE FIRMY / SAMOZATRUDNIENIE adresowany do osób, które mają zamiar otworzyć własną działalność gospodarczą. Dzięki osobistej konsultacji z doświadczonym doradcą podatkowym, Sigmapartner oferuje sprawne założenie działalności gospodarczej i doradztwo w gąszczu zawiłych i ciągle zmieniających się przepisów.

Nasza dewiza: „wolna przedsiębiorczość dla każdego” wyróżnia nas spośród innych biur księgowych, gdyż podchodzimy indywidualnie do każdego naszego Klienta, zarówno gdy przychodzi do nas, by zarejestrować swoją pierwszą działalność, czy też, gdy interesuje go przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę lub prowadzenie pełnej księgowości w jego firmie.

Przedsiębiorcy, którzy założą u nas własną działalność i zdecydują się na nasze usługi księgowe, mogą doliczyć opłatę jednorazową za założenie firmy na poczet pierwszej zaliczki na nasze usługi.
Nasza oferta doradztwa indywidualnego obejmuje: Biznesplan, badanie potencjału rynkowego przedsiębiorstwa, sposoby sprzedaży, e-marketing, sprzedaż komplementarna.

Inne usługi

Sporządzenie rocznego Sprawozdania Finansowego

Roczne sprawozdanie finansowe ma na celu klarowne przedstawienie sytuacji finansowej Państwa firmy zgodnie z zasadami rachunkowości wynikającymi z ustawy, jak i przyjętymi przez jednostkę. Zobowiązane są do jego sporządzenia zarówno osoby prawne jak i jednostki nieposiadające osobowości prawnej, stosujące w pełnym zakresie zasady rachunkowości określone w ustawie.  Biuro rachunkowe Sigmapartner przedstawi w sposób uporządkowany sytuację finansową […]

Czytaj więcej

Rejestracja spółek z o.o.

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wciąż są w Polsce najpowszechniejszą formą prowadzenia działalności przez podmioty mające osobowość prawną. Spółka taka może zostać założona przez jedną bądź większą liczbę osób fizycznych, prawnych, bądź w pewnych przypadkach jednostek organizacyjnych bez osobowości prawnej. Minimalny kapitał zakładowy wymagany do rejestracji spółki to 5000 zł. Umowa spółki musi być zawarta w […]

Czytaj więcej

Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

Gdzie wysłać Ebooka?

Zadzwoń do nas +48 500 300 788

Masz Jakiekolwiek pytania?

Napisz do nas