Darmowa porada

Wpisz poniżej swoje pytanie, aby otrzymać darmową poradę.

  Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności.

  Usługi księgowe Luboń i rachunkowe

  Dowiedz się
  co możemy Tobie zaoferować

  Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych, jak i o dużych przedsiębiorstwach. Celem dobrej obsługi księgowej oraz usług kadrowo-rachunkowych dla firm zatrudniających pracowników jest naszym zdaniem zbudowanie takiej relacji pomiędzy Klientem a Urzędem Skarbowym, by ewentualna kontrola stanowiła zwykłą formalność. Rejestracja działalności gospodarczej nie ma dla nas tajemnic. Sumiennie i terminowo prowadzimy księgi podatkowe. Optymalizację podatkową wprowadzamy w sposób rzetelny, w oparciu o standardy, które wyróżniają brytyjską księgowość w firmie - dla spółek Ltd. i innych. Skutecznie działamy w celu zwiększenia Twoich zysków!

  Biuro SigmaPARTNER z Lubonia pod Poznaniem gwarantuje swoim Klientom rejestrację działalności gospodarczej, prowadzenie uproszczonej księgowości jednoosobowych firm oraz pełnej dla spółek, jak i świadczenie usług kadrowo-płacowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymogami. Zapewniamy szybką informację finansową, dopasowane do potrzeb usługi księgowe, kadrowo-rachunkowe oraz doradztwo podatkowe.

  Fachowe doradztwo rachunkowe oraz dobra obsługa księgowa – prowadzenie uproszczonej księgowości jednoosobowej działalności gospodarczej oraz pełnej dla spółek i firm, których wartość przychodów przekroczyła określoną sumę, pozwalają nie tylko nie martwić się o rozliczenia z US, lecz także mieć pełen obraz kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Wsparte doradztwem podatkowym i legalną optymalizacją kosztów, a w przypadku zatrudniania pracowników uzupełnione także o usługi kadrowe, umożliwiają pełne skupienie się na prowadzeniu i rozwijaniu biznesu.

  Twoje księgi podatkowe są w rękach ekspertów!

  Księgowość dla dropshippingu Pokaż

  Opis usługi:

  W kwestii dropshiplingu wiele kwestii skarbowo-podatkowych nie jest doprecyzowanych w przepisach, Biura księgowe boją się rozliczać dropshipping ponieważ obawiają się konsekwencji skarbowo-podatkowych w przypadku kontroli. Każda z naszych księgowych może pochwalić się praktyką podpartą bardzo obszernymi i wyjątkowymi szkoleniami w tej dziedzinie. My jako profesjonalne biuro księgowe czujemy się pewnie i pomagamy przejść przez wszelkie niejasne przepisy.

  Usługi rachunkowe w ramach pakietu „Działalność gospodarcza” Pokaż

  Opis usługi:

  Każdy, kto planuje założyć nową firmę bądź spółkę musi zmierzyć się z dużą ilością różnego rodzaju dokumentów oraz zadań, dotyczących współpracy z innymi urzędami. W takich sytuacjach zachęcamy do skorzystania z naszych usług rachunkowych w ramach pakietu „Działalność gospodarcza”. Obejmują one m.in. fachowe doradztwo oraz pomoc w załatwieniu wszystkich formalności.

  Jednoosobowa działalność gospodarcza – założenie firmy / samozatrudnienie Pokaż

  Opis usługi:

  Wielu młodych ludzi marzy o założeniu własnego przedsiębiorstwa, jednak boi się ogromu formalności, jakie przyjdzie mu załatwiać. Dlatego też nasze biuro rachunkowe wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych przedsiębiorców i proponuje pomoc przy jednoosobowej działalności gospodarczej – założeniu firmy i samozatrudnieniu.

  Rejestracja spółek z o.o. Pokaż

  Opis usługi:

  W naszej firmie zawsze staramy się zapewnić kompleksowe usługi tak, aby każdy klient mógł liczyć na naszą pomoc. Dlatego też w ofercie proponujemy sprawną rejestrację spółek z o.o. w zakresie sporządzania umowy, opinii, wniosków czy zaświadczeń, jak również fachowego doradztwa. Pomagamy także uzyskać NIP, REGON oraz konto bankowe.

  Pełne usługi księgowe dla spółek z o.o. Pokaż

  Opis usługi:

  Na współwłaścicielach firmy zawsze ciąży wiele obowiązków, związanych między innymi z promocją usług, utrzymaniem budynków, opłacaniem pracowników itp. W naszym biurze rachunkowych proponujemy więc pełne usługi księgowe dla spółek z o.o., dzięki którym będziecie mogli poświęcić więcej czasu na dynamiczny rozwój firmy.

  Zakładanie spółek w Anglii Pokaż

  Opis usługi:

  Wśród wielu usług, świadczonych przez nasze biuro rachunkowe, znajduje się również zakładanie spółek w Anglii. Najczęściej są to firmy typu Limited, należące do Company House. W ramach tego typu usługi zapewniamy kompleksową rejestrację, stworzenie niezbędnych dokumentów, a także, w razie potrzeby, załatwienie formalności, dotyczących wirtualnego biura.

  Usługi księgowe dla spółek w Anglii Pokaż

  Opis usługi:

  W ostatnim czasie możemy zaobserwować, że coraz więcej przedsiębiorstw otwiera swoją działalność w Wielkiej Brytanii. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poszerzyliśmy ofertę o kompleksowe usługi księgowe dla spółek w Anglii. Proponujemy załatwianie wszystkich formalności zarówno w sprawach zakładania działalności gospodarczej, jak również kwestii rachunkowych.

  Sporządzenie rocznego Sprawozdania Finansowego Pokaż

  Opis usługi:

  Nie każdy właściciel firmy czy spółki jest miłośnikiem kwestii księgowych. Dlatego też w naszej firmie oferujemy kompleksowe usługi, wśród których znajduje się sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego. Zadania te wykonuje wykwalifikowany biegły rewident, na podstawie dokumentów księgowych, ewidencjonowanych w poprzednim roku.

  Jak nie dać się okradać i zadbać o przyszłość?

  Gdzie wysłać Ebooka?

  Zadzwoń do nas +48 500 300 788

  Masz Jakiekolwiek pytania?

  Napisz do nas